کد خبر: 816230 A

بلیت فروشی دیدار شهرخودرو و پرسپولیس از فردا آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودرو خراسان، بلیت فروشی الکترونیکی دیدار تیم‌های شهر خودرو خراسان و پرسپولیس از فردا دوشنبه آغاز خواهد شد.

با هماهنگی انجام شده از سوی هیات فوتبال خراسان رضوی و باشگاه شهر خودرو خراسان بلیت فروشی این دیدار در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران از فردا دوشنبه ۸ مهرماه آغاز خواهد شد.

بر این اساس هواداران گرامی و پرشور خراسانی می‌توانند تنها از دو طریق بلیت خریداری نمایند. در مرحله اول از طریق تلفن همراه و با وارد کردن کد دستوری (*6655*8080# )و انتخاب مکان مورد نظر و در اختیار داشتن کدملی و رمز دوم کارت بانکی خود می‌توانند بلیت خود را دریافت کنند.

راه دیگر خرید بلیت نیز ورود به سایت (fc. shahrkhodro. com )می‌باشد که در این بخش نیز با در اختیار داشتن کدملی و رمز دوم کارت بانکی می‌توانند بلیت الکترونیکی خود را خریداری نمایند.

نکته مهم برای خریداری بلیت الکترونیکی دیدار شهر خودرو خراسان و پرسپولیس، ایجاد اولویت فروش برای افرادی است که در یکی از دو بازی خانگی اخیر شهر خودرو حداقل یکبار اقدام به خرید بلیت کرده‌اند.

 بر این اساس این افراد تا ۱۱ مهرماه فرصت دارند تا بلیت خود را خریداری نمایند و پس از این تاریخ سامانه و سایت برای افرادی تا به حال ثبت نام ننموده‌اند و کد ملی آن‌ها ثبت نشده است، باز می‌شود. همچنین لازم است کلیه خریداران پرینت بلیت خریداری شده را در قطع A5 همراه خود داشته باشند

گفتنی است بر اساس هماهنگی‌های انجام شده تنها ۱۰ در صد از گنجایش ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) در اختیار هواداران پرسپولیس قرار خواهد گرفت و ما بقی‌در اختیار هواداران شهر خودرو خراسان خواهد بود.

دیدار تیم‌های شهر خودرو خراسان و پرسپولیس جمعه ۱۲ مهرماه ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برگزار خواهد شد.

پرسپولیس گابریل کالدرون شهرخودرو خراسان یحیی گل محمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر