کد خبر: 816033 A

تمایلات مهاجم ذوب آهن به آبی‌پوشان تهرانی با اعتراض هواداران این تیم و واکنش باشگاه مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ارسلان مطهری، مهاجم ذوب آهن که در طول دوران بازی در این تیم عملکرد خوبی داشته و گل‌های زیاد و حساسی برای سبزپوشان به ثمر رسانده در این تیم دچار یک دردسر جدید شده که به ابراز علاقه‌اش به آبی‌پوشان تهرانی برمی‌گردد.

ابراز علاقه یک بازیکن در یک تیم به تیم دیگر معمولاً اتفاق مرسومی در فوتبال ایران و حتی دنیا هم نیست و موارد این چنینی معمولاً باعث دردسر بازیکن مذکور شده و حالا مطهری هم دچار چنین شرایطی شده است.

مطهری در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر با گلزنی در دقایق پایانی بازی با استقلال تیمش را از شکست حتمی نجات داد و در شرایطی که استقلال می‌توانست با این پیروزی تا حدی از بحران خارج شود اجازه نداد آبی‌پوشان اولین برد فصل‌شان را جشن بگیرند. مطهری بعد از گلزنی به استقلال خوشحالی نکرد و در پایان بازی هم در میکس‌زون در بیان دلیل حرکت خود اعلام کرد که علاقه قلبی‌اش به استقلال بر کسی پوشیده نیست و موضوع جدیدی هم نیست.

صحبت‌های مطهری درست بود و ابراز علاقه او به استقلال از چند فصل قبل و در زمانی که در ترکیب نفت تهران نامش را سر زبان‌ها انداخت شکل گرفت و از همان زمان بود که رویای آبی‌پوش شدن را در سر داشت. او در این سال‌ها چند بار تا آستانه عقد قرارداد با استقلال هم رفت و در حالیکه حاضر بود با دستمزدی پایین‌تر از عرف بازار به این تیم بپیوندد هربار با جدی نگرفتن موضوع از سوی مسئولان تیم آبی‌ این ماجرا به نتیجه نرسید و مطهری مجبور شد راه تیم دیگری را در پیش بگیرد.

اون در این سال‌ها بارها در مورد علاقه‌اش به استقلال در مصاحبه‌های مختلف صحبت کرده و ابایی از ابراز علاقه به تیمی که عضو آن نبوده، نداشته است. او حتی پیام‌های خوشامد‌گویی و آهنگ‌های پیشواز شماره تماس خودش را هم با مضمون علاقه به استقلال و رنگ آبی قرار داده است و هرکسی با شماره او تماس بگیرد متوجه عشق این بازیکن به استقلال می‌شود.

این موضوع در طول یک سال گذشته بارها مورد اعتراض هواداران ذوب آهن قرار گرفته ولی عملکرد خوب این بازیکن باعث شده خیلی پررنگ نشود و به آن پرداخته نشود ولی روز گذشته احمد جمشیدی در صفحه شخصی خود در پاسخ به اعتراض هواداران ذوب آهن اعلام کرد قصد دارد این موضوع را پیگیری کند.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۲۸_۰۸-۵۷-۴۱

در همین راستا از اصفهان خبر می‌رسد مسئولان باشگاه ذوب آهن پس از صحبتی که در این خصوص داشتند رسیدگی این موضوع را به علیرضا منصوریان، سرمربی سبزپوشان محول کرده و از او خواسته‌اند به مطهری تذکر جدی دهد و او را از ابراز علاقه به استقلال در مصاحبه‌هایش منع کند.

بدین ترتیب به نظر می‌رسد مطهری از این پس حق ابراز علاقه به آبی‌پوشان تهرانی را ندارد و تنها در مورد ذوب آهن و بازی‌های این تیم حق صحبت دارد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان امیر ارسلان مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر