کد خبر: 816000 A

12محروم، مصدوم، اخراجی!

آبی پوشان در 5 بازی که پشت سر گذاشته‌اند 16 کارت زرد و 4 کارت قرمز از داور دریافت کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، آبی پوشان تا اینجا آمار عجیب‌وغریبی از اخراج و مصدومیت و محرومیت از خودشان به‌جا گذاشته‌اند. سیاوش یزدانی به دلیل محرومیت به‌جامانده از فصل گذشته در بازی اول برابر ماشین‌سازی غایب بود.محمد دانشگر هم در این بازی کارت قرمز گرفت تا در بازی دوم آبی پوشان غایب باشد. برابر فولاد خوزستان هم فرشید باقری آسیب دید و چند هفته از همراهی آبی پوشان محروم شد.

در بازی برابر نفت مسجدسلیمان فرشید اسماعیلی کارت قرمز و دیاباته مصدوم شد تا دربی را از دست بدهد.علی کریمی هم در دربی اخراج شد. به‌این‌ترتیب استقلالی‌ها تا پایان هفته چهارم، 6 بازیکن مختلف خود را در اختیار نداشتند. این روند همچنان ادامه داشت. قبل از بازی با ذوب‌آهن سجاد آقایی به دلیل بی‌انضباطی و علی دشتی به دلیل محرومیت از لیست استقلال برای این مسابقه کنار گذاشته شدند.در این بازی هم محسن کریمی و حسین حسینی مصدوم شدند و برای مدت طولانی نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند.

آندره آ استراماچونی هم اخراج شد. میلاد زکی پور هم به دلایل انضباطی از تیم کنار گذاشته شدند تا استقلالی‌ها در هفته ششم بیشترین تلفات را بدهند. این تعداد محروم و مصدوم و اخراجی در مدت کمتر از یک ماه واقعاً عجیب و شگفت‌انگیز است.

اسماعیلی و دشتی خشن‌ترین

 آبی پوشان در 5 بازی که پشت سر گذاشته‌اند 16 کارت زرد و 4 کارت قرمز از داور دریافت کرده‌اند.دریافت 20 کارت زرد و قرمز در 4 بازی واقعاً یک رکورد شگفت‌انگیز محسوب می‌شود.علی کریمی ( 3 کارت زرد و یک کارت قرمز) و فرشید اسماعیلی (3 کارت زرد و یک کارت قرمز) خشن‌ترین بازیکنان استقلال تا اینجای فصل هستند.محمد دانشگر یا یک کارت قرمز و یک کارت زرد در تعقیب هم‌تیمی‌های خودش است.

دیاباته در آستانه محرومیت

شیخ دیاباته که 2 بازی اخیر استقلال را به دلیل مصدومیت ازدست‌داده است، در 3 بازی که انجام داده برابر ماشین‌سازی و فولاد از داور زرد دریافت کرد و تنها بازیکن 2 اخطاره میدان است.مهاجم مالیایی استقلال بعد از رفع مصدومیت و بازگشت به میدان باید حواس اش باشد که اخطار نگیرد و خیلی سریع محروم نشود.

استقلال اندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر