کد خبر: 815695 A

دومین کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی ورزش ایران ویژه اصحاب رسانه طی روزهای 22 و 23 آبان ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ مراسم افتتاحیه این کارگاه آموزشی ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 22 آبان ماه در  کلاس زنده یاد استاد حمیدی آکادمی ملی المپیک برگزار و به مباحث تاریخ شفاهی ورزش ایران اهداف و ضرورت ها دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک(9 الی 11)،روش پژوهش و اجرای تاریخ شفاهی دکتر حبیب الله اسماعیلی مدیر موزه کتابخانه  مرکز اسناد امام خمینی( 11 الی 13)،دکتر غلامرضا عزیزی عضو هیات علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی و رییس پژوهشکده استاد(14 الی16) و تکنیکهای تاریخ شفاهی دکتر مرتضی نورایی عضو هیات علمی گروه تاریخ دانشگاه اصفهان (  16 الی18) برگزار خواهد شد.

همچنین  دومین روز کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی ورزش ایران  نیز پنجشنبه 23 آبان ماه در همان محل برگزار و به مباحث فنون مصاحبه در تاریخ شفاهی محسن کاظمی پژوهشگر و دکتر مرتضی رسولی پور پژوهشگر(8 الی 12) و تدوین در تاریخ شفاهی حجت الاسلام سعید فخر زاده ( 13 الی15) برگزار خواهد شد.

شرکت در این کارگاه رایگان و در خاتمه به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر اهدا می شود که نظر به محدودیتهای موجود تنها 30 سهمیه برای حضور در این کارگاه به روابط عمومی کمیته ملی المپیک اختصاص یافته که انتخاب شرکت کنندگان بر اساس شرایط زیر خواهد بود.

1- دارا بودن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته روزنامه نگاری،ارتباطات،سینما و...

2-سابقه کار تحقیقاتی یا تالیف مقالات و تولید کار در رسانه که البته ارسال نمونه الزامی است.

بدیهی است با توجه به سهمیه تعیین شده بالطبع اولویت با افرادی است که در اسرع وقت و با مدارک کامل و از زمان اعلام فراخوان اقدام به ثبت نام  کرده باشند.

لازم به ذکر است به ثبت نام هایی که نقصی مدارک داشته  و یا بعد از 30 نفر اول واجد شرایط، ثبت نام کرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

علاقه مندان می بایست از زمان درج این خبر (شنبه 6 مهر ماه 98) تا پایان روز جمعه 12 مهر ماه مدارک خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل olympic.iran@ yahoo.com  ارسال نمایند.

کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر