کد خبر: 815511 A

چرا آّبی‌ها در آستانه حذف از آسیا قرار دارند؟

عدم پرداخت بدهی مالیاتی دو بازیکن سابق استقلال از سوی این باشگاه سبب شده تا این باشگاه پرطرفدار تهرانی در آستانه حذف از مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران که در لیگ برتر با عدم نتیجه گیری و مشکلات متعدد داخل رختکن رو به رو بوده با اتفاق هولناکی رو به رو است. باشگاه پرطرفدار تهرانی که برای شرکت در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به تازگی با کاهش سهمیه امارات به صورت مستقیم راهی دور گروهی شد باید چالش بزرگی را پشت سر بگذارد تا این دوره بتواند به عنوان نماینده ایران در مسابقات شرکت کند.

در حالیکه مشکلات مالی این تیم در سال گذشته سبب شد تا بازیکنان زیادی همانند چند فصل پیش از این تیم جدا شوند حالا این مشکل می‌تواند به منزله عدم حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا و واکنش سفت و سخت کنفدراسیون فوتبال آسیا تبدیل شود.

با وجود اینکه گفته می‌شد مسئولان این باشگاه برای کسب مجوز حرفه‌ای و جواز حضور در دور جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تمامی مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشته و رضایت طلبکاران را جلب کرده‌اند در این راستا به گوش می‌رسد که آنها برای کسب رضایت از دو بازیکن سابق این تیم با اشتباه مواجه شده‌اند.

جواد نکونام و سید مهدی رحمتی، دو بازیکن استقلال هستند که اگرچه باشگاه موفق به کسب رضایت از طرفین شد اما در پرداخت بدهی مالیاتی آنها کوتاهی کرده است و حالا از امروز کمتر از 48 ساعت فرصت دارد تا این مشکل را برطرف کند. بدهی مالیاتی دو بازیکن اگر تا موعد مقرر پرداخت شود و مدیران باشگاه بتوانند منبع مالی مورد نظر را بیایند آن زمان خیال طرفداران استقلال از حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا راحت خواهد شد.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران بدهی‌ مالیاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر