کد خبر: 815386 A

تیراندازی بانوان

نجمه خدمتی در هفته دوم لیگ تیراندازی کشور موفق شد علاوه بر کسب عنوان قهرمانی رکورد لیگ را ارتقاء دهد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، بانوی ملی‌پوش تیم مقاومت در هفته دوم لیگ برتر تیراندازی بانوان توانست با ثبت632/8 امتیاز رکورد لیگ کشور را درشته تفنگ بادی جا به جا کند.

این رقابتها با حضور 5 تیم در دو رشته تفنگ و تپانچه به میزبانی باشگاه مقاومت پیگیری شد که در پایان مرحله مقدماتی، تیم‌های مقاومت و شهرداری قزوین با غلبه بر تیم‌های هیات قم و خراسان رضوی به پیروزی دست یافتند.

با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، نجمه خدمتی از مقاومت، حسنا توتونچی از شهرداری قزوین و زهرا هاشمی از هیات خراسان رضوی به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در فینال تپانچه بادی نیز، هانیه رستیمان از مقاومت، زینب طوماری از شهرداری قزوین و مینا قربانی از مقاومت به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است در این هفته تیم ساچمه بیژن در قرعه استراحت به سر می‌برد ضمن اینکه این مسابقات از طریق واحد مرکزی خبر و رادیو ورزش پوشش داده شد.

در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور رضا ملک محمدی دبیر، سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ، احمد نجفی سرمربی تیم تپانچه، حسین زکی زاده رییس هیات استان قزوین و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه‌ها برگزار شد.

فدراسیون تیراندازی نجمه خدمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر