کد خبر: 815265 A

سرمربی تیم فوتبال استقلال قصد داشت در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان شرکت کند که به او این اجازه داده نشد.

به گزارش ایلنا، محمد نوری فر، مدیررسانه ای تیم استقلال که در نشست خبری بعد از دیدار ذوب آهن اصفهان - استقلال حاضر شده بود، گفت: بعد از بازی استراماچونی قصد داشت در نشست خبری حضور پیدا کند، اما گفتند چون اخراج شده است، نمی تواند به کنفرانس بیاید. استراماچونی اعلام کرد که دستیارانش آمادگی حضور در نشست خبری ندارند و خودش آمادگی حضور در نشست را دارد.

در ادامه خبرنگاران اصفهانی اعلام کردند که بهتر بود دستیار استراماچونی در نشست خبری حضور پیدا کند که مدیررسانه ای تیم استقلال پاسخ داد، استراماچونی خودش دوست داشت به نشست بیاید.

براساس این گزارش، به دنبال طرح این مسائل بحث و جدلی بین مدیررسانه ای استقلال و خبرنگاران به وجود آمد و نوری فر بار دیگر تأکید کرد که دستیاران استراماچونی آمادگی حضور در نشست خبری را نداشتند.

همچنین یکی از خبرنگاران اصفهانی به کنایه به نوری فر گفت که دستیاران استراماچونی 10 میلیارد تومان پول می گیرند که مدیررسانه ای استقلال گفت که باشگاه خودمان است و خودمان پول شان را می دهیم!

استقلال تهران ذوب آهن اصفهان استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر