کد خبر: 815181 A

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال؛

شاگردان کالدرون در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر میزبان سپاهان بودند و در این دیدار شکست خوردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حساس‌ترین دیدار هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر میان دو تیم پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی برگزار شده و از ساعت 16:15 امروز آغاز شد که در پایان 90 دقیقه تلاش دو تیم با برتری 2 بر صفر سپاهان به پایان رسید.

 

داور: سیدوحید کاظمی

کمک ها: رضا سخندان – علیرضا ایلدروم

کمک داوران اضافی: مهدی سیدعلی – علی صفایی

داور چهارم: امیررضا آشور ماهانی

ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

 

کارت زرد: وحید امیری(20)، سیامک نعمتی(32)، محمدحسین کنعانی زادگان(43)، علیرضا بیرانوند(74) بشار رسن(90) شجاع خلیل زاده(94) از پرسپولیس - مهدی کیانی(43)، امید نورافکن(52)، گولسیانی(54) از سپاهان 

کارت قرمز: -

گل: کی‌روش استنلی (81) و محمد محبی (86) برای سپاهان

 

ترکیب پرسپولیس

01437859

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی، محمد نادری، محمد انصاری، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، سیامک نعمتی، علی علیپور و جونیور براندائو

 

ترکیب سپاهان

01437864

پیام نیازمند، ولسیانی، مرتضی منصوری، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان(64 علی قربانی)،  شایان مصلح(86- مهدی زاده)، سجاد شهباززاده، امید نورافکن، محمدرضا حسینی(52 محمد محبی) و استنلی کی روش


 

دقایق حساس بازی:

دقیقه 86 (پرسپولیس صفر - سپاهان 2/ محمد محبی): حمله دیگری از سوی سپاهانی ها این بار در منطقه چپ دفاعی پرسپولیس به محبی رسید و او نیز با ضربه ای دقیق و دیدنی از زاویه بسته توانست برای دومین بار دروازه سرخ پوشان را باز کند.

دقیقه 86 (پرسپولیس صفر - سپاهان یک/ کی‌روش استنلی): در حالی که بازی با حملات پرسپولیسی ها در پیش بود یک ضدحمله از سوی سپاهانی ها توپ را در موقعیت خوبی به کی روش رساند او نیز با شوتی استثنایی توانست دروازه بیرانوند را باز کند.

دقیقه 65: ضربه ایستگاهی از راه دور برای سپاهان را نورافکن به سمت دروازه پرسپولیس زد ولی بیرانوند با واکنش به موقع دروازه را نجات داد

 

دقیقه 54:موقعیت فوق العاده خطرناک مهاجم پرسپولیس چیزی نمانده بود تا در این دقیقه این تیم را صاحب گل کند اما باز هم آنها نتوانستند به نتیجه برسند.

دقیقه 33: پاس توی عمق برای جونیور براندائو‌ می‌رفت او را با نیازمند تک به تک کند ولی یک قدم از توپ عقب ماند و به آن نرسید.

دقیقه 23: ارسال خوب علیپور از جناح چپ روی دروازه سپاهان در غفلت مدافعان سپاهان در موقعیتی خوب به جونیور رسید ولی این بازیکن با بی‌دقتی فرصت خود را از دست داد.

دقیقه 16: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس به شکل غافلگیر کننده تبدیل به موقعیت برای این تیم شد و پاس به مهدی ترابی او را با نیازمند تک به تک کرد ولی خروج به موقع گلر سپاهان این موقعیت را دفع کرد.

دقیقه 8: ضربه ایستگاهی برای سپاهان در موقعیتی خوب ایجاد شد و کی‌روش استنلی روی این ضربه با شوتی محکم دروازه پرسپولیس را تهدید کرد ولی بیرانوند این توپ را دفع کرد.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان پرسپوليس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر