کد خبر: 815144 A

استان قزوین به عنوان قهرمانی مسابقات دوو میدانی کارگران کشور شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، مسابقات قهرمانی دو و میدانی کارگران کشور با حضور ۱۲۷ ورزشکار و در قالب ۲۷ تیم از ۲۶ استان کشور و در ۱۵ ماده ۲ لغایت ۴ مهرماه به میزبانی هیات ورزش کارگری استان تهران در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد که در پایان تیم قزوین با ۳۸ امتیاز مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.لرستان با ۳۶ امتیاز دوم و بوشهر با ۳۱ امتیاز سوم شد.

نتایج انفرادی بدست آمده در ۱۵ ماده برگزار شده:

۵۰۰۰ متر پیاده روی

نفر اول : ابراهیم رحیمیان از استان تهران

نفر دوم : محمود آرین نژاد از استان مرکزی

نفر سوم : علیرضا فرزان پور از استان مرکزی

دو ۱۰۰ متر

نفر اول : سجاد زارعی از استان لرستان

نفر دوم : علی غلام شاهی از استان خراسان رضوی

نفر سوم: مسعود بهرامی از استان هرمزگان

دو ۲۰۰ متر

مقام اول: میلاد سروندی  از استان لرستان

مقام دوم : سجاد زارعی از استان لرستان

مقام سوم : علی غلام شاهی از استان خراسان رضوی

دو ۴۰۰ متر

مقام اول: میلاد سروندی از استان لرستان

مقام دوم :سهند توانایی از استان کردستان

مقام سوم :امید نجف پور از استان آذربایجان شرقی

دو ۸۰۰ متر

مقام اول: صادق مظاهری  از استان آذربایجان شرقی

مقام دوم : میلاد فرهادی از استان کردستان

مقام سوم : جواد مزیدی از استان بوشهر

دو ۱۵۰۰ متر

مقام اول: محمد باقری  از استان لرستان

مقام دوم : جواد مزیدی از استان بوشهر

مقام سوم : رحیم دیبایی از استان آذربایجان شرقی

دو ۵۰۰۰ متر

مقام اول: جواد علیزاده از استان آذربایجان شرقی

مقام دوم : رحیم دیبایی از استان آذربایجان شرقی

مقام سوم :محمد فرجی از استان خراسان رضوی

دو ۱۱۰ متر با مانع

مقام اول: مسلم شیرزادی از استان  قزوین

مقام دوم :اکبر خدایاری از استان اردبیل

مقام سوم : محمد احمدی از استان سمنان

دو ۴۰۰ متر با مانع

مقام اول: مهدی اسدپور از استان اردبیل

مقام دوم : ریبواد مرادپور از استان کردستان

مقام سوم :سجاد اردشیری از استان خراسان رضوی

پرش ارتفاع

مقام اول: امین حسین زاده رهبر از استان بوشهر 

مقام دوم :مصطفی علیزاده از استان مازندران

مقام سوم : میثم عبدالله پور از استان قزوین

پرش طول

 مقام اول: میثم عبدالله پور  از استان قزوین

مقام دوم :روح اله سهرابی از استان قزوین

مقام سوم : اکبر خدایاری از استان اربیل

پرش سه گام

مقام اول: روح اله سهرابی از استان قزوین 

مقام دوم : باران وهرام از استان گلستان

مقام سوم : اکبر دوستانی از استان تهران

پرتاب وزنه

مقام اول: مهدی صابری از استان اصفهان

مقام دوم :عارف نجفی از استان  تهران

مقام سوم : امیر حسین خمسه از استان قزوین

پرتاب نیزه

مقام اول: یونس یوسف وند از استان البرز

مقام دوم : صادق خادمی از استان کهکیلویه و بویر احمد 

مقام سوم :علی رمضانی از استان اصفهان

پرتاب دیسک

مقام اول: علی شیریان از استان چهارمحال بختیاری

مقام دوم : داود ملک پور از استان چهارمحال بختیاری

مقام سوم : مهدی صابری از استان اصفهان

نتایج تیمی:

مقام اول:  استان قزوین با کسب ۳۸ امتیاز

مقام دوم : استان  لرستان با کسب ۳۶ امتیاز

مقام سوم : استان بوشهر با کسب ۳۱ امتیاز

در مراسم اهدای مدال و احکام قهرمانی نفرات و تیم های برتر این دوره از مسابقات خانم مهندس رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، حسن حمیدی رئیس هیات ورزش کارگری استان تهران، علی سلطانپور مسئول کمیته امور استانها و انجمن ها، مبین بهداد مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، محمد علی غربی سرپرست انجمن دو و میدانی کارگران کشور،مجید محمدی دبیر هیات ورزش کارگری استان تهران، سید حسن موسوی دبیر انجمن دو و میدانی کارگران کشور و دیگر مسئولان برگزاری مسابقات حضور داشتند.

فدراسیون ورزش کارگری مسابقات قهرمانی دوومیدانی کارگران کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر