کد خبر: 814982 A

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛

کاوه رضایی و علی قلی زاده باعث پیروزی و صعود تیم شارلوا به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی فوتبال بلژیک شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی،در رقابتهای 16/1 نهایی جام حذفی فوتبال روسیه دو تیم زنیت  سن پترزبورگ و ونسی به مصاف یکدیگر رفتند و این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر 1و به سود تیم زنیت به پایان رسید.

سردار آزمون مهاجم تیم زنیت به دلیل مصدویت در ترکیب این تیم حاضر نشد.

cover_1440


در رقابتهای 16/1 نهایی جام حذفی فوتبال اوکراین دو تیم المپیک دونستک و کرمین کرمنچوک با هم دیدار کردند و این دیداردر نهایت با نتیجه 3 بر ص2 و به سود تیم المپیک به پایان رسید.

شهاب زاهدی مهاجم ایرانی المپیک دونستک 90 دقیقه برای تیمش به میدان رفت و موفق شد یک پنالتی برای تیمش بگیرد و در دقیقه 81 نیز یک کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرد.

shahab-zahedi-144674


در رقابتهای 16/1 نهایی جام حذفی فوتبال کرواسی تیم های واراژدین و رواس به مصاف هم رفتند و این دیدار در نهایت با نتیجه 4 بر 2 و به سود تیم واراژدین به پایان رسید.

مهدی مهدی خانی مهاجم ایرانی واراژدین 86 دقیقه برای تیمش به میدان رفت.

مهدی-خانی


هفته سوم سوپرلیگ فوتبال ترکیه با دیدار دو تیم استانبول اسپور و پازار اسپور و با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم استانبول اسپور به پایان رسید.

الهییار صیادمنش  مهاجم ایرانی تیم استانبول اسپور برای اولین بار برای این تیم به میدان رفت.و 67 دقیقه بازی کرد.

727600_898


در هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال آلمان دو تیم روت وایس اورهازن و هال ترن به مصاف هم رفتند این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر1 و به سود تیم روت وایس به پایان رسید.

دنیل داوری گلر ایرانی-آلمانی تیم اورهازن در ترکیب 18 نفره تیمش هم حضور نداشت.

داوری


هفته سوم لیگ برتر انگلستان دو تیم برایتون و استون ویلا با هم دیدار کردند و این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 1 و به سود تیم استون ویلا به پایان رسید.

علیرضا جهانبخش در ترکیب تیمش برابر استتون ویلا حضور نداشت و از لیست 18 نفره این تیم کنار گذاشته شده بود.

image_600_400


در رقابتهای 16/1 نهایی جام حذفی فوتبال بلژیک دو تیم روپل بوم به مصاف هم رفتند که این دیار در نهایت 3 بر2 و به سود تیم شارلوا به پایان رسید.

کاوه رضایی و علی قلیزاده دو بازیکن ایرانی تیم شارلوا از ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشتند.

کاوه رضایی زننده 2 گل شارلوا در دقایق 31 و 84 بود. علی قلی‌زاده، دیگر بازیکن ایرانی این تیم گل دوم بازی را در دقیقه 50 به ثمر رساند.

2 گل تیم بوم نیز در دقایق 41 و 88 حاصل شدند.

تیم شارلوا با این پیروزی خارج از خانه راهی مرحله بعدی جام حذفی بلژ‌یک شد.

-285595

 


در رقابت های یک شانزدهم نهایی جام حذفی بلژیک دو تیم یوپن و رویال کاپلن به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 5 بر 3 و به سود تیم یوپن به پایان رسید.

امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی دو ملی پوش ایرانی یوپن از ابتدا در ترکیب اصلی تیمشان حضور داشتند.امید ابراهیمی اولین بازی خودش برای این تیم را انجام داد.

06825484

شهاب زاهدی مهدی مهدی خانی الهیار صیادمنش دنیل ارزانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر