کد خبر: 814956 A

کمالوند:

فراز کمالوند در خصوص بازی مقابل نساجی،.شرایط فنی تیم پارس جنوبی وعملکرد بازیکنانش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند بعد از تساوی مقابل نساجی اظهار داشت: قبل هرچیز از حمایت 95 دقیقه  همه هواداران تیمم که تاثیرگذارترین عامل در کسب نتیجه مساوی امروز بودند تشکر میکنم.امروز ضعیف‌ترین بازی ما در 5 مسابقه گذشته مان بود. اشکالات تیم باید دیده شود در روزهای آینده که تمرینات مستمری برای بازی با تراکتور داریم اشکالات را رفع کنیم. یکی از مشکلات افت بدنی بازیکنان بود نمی‌دانم چرا 5 بازیکن ما باهم بد بودند. یک ربع آخر بازیکنان ما به خودشان آمدند. هر دو تیم مستحق یک امتیاز بودند و ما شایسته برد نبودیم. تنها مزیت بازی امروز این بود که دوبار بازی باخته را مساوی کردیم.

کمالوند درخصوص شرایط فنی تیم پارس عنوان کرد:پنج-شش بازیکن ما باهم ضعیف بازی کردند روز خوب ما نبود و متاسفانه بازیکن ما هم بهترین موقعیت را از دست داد.خالقی فر هم بعد از مصدومیت بازی کرد.

وی ادامه داد: فوتبال قابل پیش بینی نیست،توقع داشتیم با تعویض‌ها کار بهتر شود که خراب‌تر شد. مصدومیت بدموقع محمد نوری باعث شد یک تعویض‌مان هم خوب نباشد. دچار افت بدنی هم شدیم که دلیلش را نمی‌دانم باید با بازیکنان صحبت کنیم.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اینکه چرا آمار گلزنی مدافعان تیم بیشتر مهاجمان است توضیح داد: به طور کلی عملکرد تیمی ما خوبی داشتیم در دو بازی پنج گل زدیم.مهاجمان ما شرایط خوبی ندارند انتظارات را آنطور که باید برآورده نکردهاند.

وی در خصوص خط دفاع ضعیف تیمش و خوردن 4 گل در دو بازی گفت: مدافعان ما باید مستحکمتر بازی کنند.بدون شک نتیجه 2 بر 2 بهتر از صفر بر صفر است و هواداران از تماشای بازی لذت بردند.

کمالوند در مورد بازی در جام حذفی برابر ذوب آهن گفت: از 8 بازیکن جوان‌مان می‌خواهیم استفاده کنیم و به بازیکنان اصلی فشار نمی‌آوریم تا برای بازی با تراکتور آماده باشند.

وی در مورد اینکه استراتژی و برنامه اش را لو داده در پایان توضیح داد: بازیکنان جوان ما هم باید بازی کنند و نمی‌توانیم در دو بازی فشار زیادی به آنها بیاوریم. این امکان ندارد که هم در جام حذفی و هم در لیگ خوب باشیم هدف اصلی ما لیگ برتر است.

نساجی مازندران محمدرضا مهاجری فراز کمالوند پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر