کد خبر: 814923 A

بازیکن تیم تراکتورسازی گفت: تراکتور به پیروزی مقابل سایپا خیلی احتیاج داشت.

به گزارش ایلنا، احسان حاج صفی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر که توانستیم اولین پیروزی مان در خارج از خانه را به دست بیاوریم به این پیروزی خیلی احتیاج داشتیم تا خودمان را بالای جدول نگه داریم. امیدواریم بازی های امروز و فردا به تساوی ختم شود تا ما صدر جدول را به دست بیاوریم.

وی در خصوص کیفیت زمین و بازی گفت: کیفیت زمین خیلی بد بود و امیدوارم دیگر در این زمین هیچ بازی ای برگزار نشود و نمی شد در این زمین بازی خوبی انجام داد.

حاج صفی در پاسخ به اینکه آیا تراکتورسازی امسال می تواند قهرمان شود یا خیر، تأکید کرد: ما تلاش مان همین است که هواداران مان را خوشحال کنیم. البته دست خدا است و ان شاءالله بتوانیم این کار را انجام دهیم.

وی در خصوص حضور پرشور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه دستگردی اظهار داشت: واقعاً دم شان گرم، چه در تبریز و چه در شهرهای دیگر ما را حمایت می کنند و ما هم با جان و دل بازی می کنیم تا دل شان را شاد کنیم. ما همه جا هوادار داریم و حمایت آنها است که به ما دلگرمی می دهد. ما هم با جان و دل بازی می کنیم تا آنها را خوشحال کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی در پایان در خصوص حضور بانوان در بازی تیم ملی مقابل کامبوج خاطرنشان کرد: ما دوست داشتیم خیلی زودتر از اینها این اتفاق بیافتد. ان شاءالله انجام شود خیلی هم خوشحال می شویم.

احسان حاج صفی تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر