کد خبر: 814914 A

مصطفی دنیزلی گفت: باید ازبازیکنانم و کادر تیمم بابت تلاش امروزشان تشکر کنم. بازگشت به خانه با 3 امتیاز برای تیم ما نتیجه خوبی است.

به گزارش ایلنا، مصطفی دنیزلی بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم از اولین حضورم در ورزشگاهی که برای اولین بار آن را تجربه میکردم خیلی خوشحالم هستم.سایپا تیمی است که همیشه برنامه ای برای خودش دارد  فصل را نیز به خوبی آغاز کرده است.این هفته یک ویژگی دیگری هم برای ما داشت که آن هم بازی تیم های صدرنسین باهمدیگر بود.

دنیزلی ادامه داد: فردا پرسپولیس با سپاهان بازی دارد. قبل از بازی ما 8 امتیاز داشتیم و سایپا 7 امتیاز  و به همین دلیل این دیدار خیلی مهم بود.

وی تاکید کرد: نیمه اول خیلی تمرکز روی بازی نداشتیم اما در نیمه دوم از استحکام و دقتی که داشتیم راضی هستم. کیفیت زمین بازی برای هر دو تیم سخت بود. پیروزی خارج از خانه خیلی مهم است.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: هر هفته می گویم که نباید میانگین امتیاز های ما کمتر از 2.1 نباید باشد. بازی های فشرده ای داریم و جام حذفی هم در راه است. تا آغاز اردوی تیم ملی دو بازی خارج از خانه داریم. سعی می کنیم برای این دو بازی خیلی خوب آماده شویم.باید ازبازیکنانم بابت تلاش امروزشان تشکر کنم. بازگشت به خانه با 3 امتیاز برای تیم ما نتیجه خوبی است. از تمام کادرم تشکر می کنم.

دنیزلی در پایان گفت: از تمامی بازیکنانم چه آنهایی که بازی کردند و چه آنهایی که در بازی حضور نداشتند تشکر می کنم.

سایپا تراکتورسازی ابراهیم صادقی مصطفی دنیزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر