کد خبر: 814699 A

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: بازی با پیکان را فراموش کردیم و از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کردیم.

به گزارش ایلنا، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به بازی هفته گذشته بیان داشت: تاکنون ضعیف‌ترین بازی تیم ما مقابل پیکان بود و با این حال معتقدم که اگر دو توپ دقایق ابتدایی‌مان به گل تبدیل می‌شد، قطعا شرایط بازی فرق می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اضافه کرد: ما تاکنون بازی‌های قابل قبولی انجام دادیم و در بازی فردا با آمادگی ظاهر می‌شویم و ان‌شاءالله بازی‌مان خوب و جان‌دار باشد و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

خطیبی با تاکید براینکه هفته گذشته خود پیکان هم انتظار چنین بازی‌ای را نداشت، خاطرنشان کرد: در هر صورت بازیکن یک روز عملکرد خوب دارد و ممکن است یک روز، روز خوبش نباشد. در کل بازی با پیکان را فراموش کردیم و از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کردیم. 

وی در ادامه مسؤولیت باخت هفته گذشته را بر عهده گرفت و تصریح کرد: تمرکز ما در حال حاضر برای بازی با شاهین است و ما به فکر جبران هستیم و می‌خواهیم سه امتیاز را به دست بیاوریم تا از نظر روحی و روانی بهتر شویم. 

سرمربی سبزپوشان تبریزی درخصوص مصدوم و محرومان تیمش در بازی فردا نیز عنوان کرد:  محرومی برای بازی فردا نداریم و تنها مصدوم مان بابک مرادی است که طی سه هفته اخیر مراحل درمانی خود را پشت سر گذاشته و در صورت لزوم می‌توانیم از او استفاده کنیم.

دیدار تیم‌های ماشین سازی و شاهین شهرداری بوشهر از سری رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر  از ساعت 16:30  فردا – پنج‌شنبه 4 مهر- در استادیوم بنیان دیزل برگزار می‌شود.

رسول خطیبی ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر