کد خبر: 814449 A

رئیس کمیته داوران معتقد است امروز داوری فوتبال کشور به جوانان خود می‌بالد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی، رییس کمیته داوران درباره عملکرد موعود بنیادی فر در دربی 91 گفت: به صورت کلی، بازی‌های دربی و شهرآورد‌ها به طور کلی حواشی زیادی دارد. اما خوشبختانه شاهد عملکرد خوبی از تیم داوری بودیم که جا دارد بار دیگر از این طریق به آن‌ها خسته نباشید بگویم. با توجه به اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود، سعی کردیم از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده کنیم که موعود بنیادی فر و تیمش توانستند با شجاعت و آرامش این بازی را به خوبی کنترل و مدیریت کنند. با توجه به گزارش ناظر بازی اشتباه خاصی در این بازی رخ نداد.

وی در ادامه بیان کرد: من بازی را از نزدیک و در ورزشگاه آزادی دیدم. تیم داوری ما در این مسابقه نمایش و عملکرد خوب و کم نقصی داشتند و با موفقیت هم به کار خود پایان دادند. در این مسابقه شاهد پنالتی، اخراج و اخطارهای زیادی داشت.

ممبینی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه داوران جوانی مثل موعود بنیادی فر شایستگی قضاوت دربی‌های مختلفی را دارند و امروز داوری فوتبال کشور به جوانان خود می‌بالد. بدون تردید در آینده‌ای نزدیک داوران جوان بیشتری با تحصیلات بالا به جامعه داوری کشور معرفی خواهند شد.

وی اضافه کرد: همچنین از سرمربیان باشگاههای استقلال و پرسپولیس که با تیم داوری همکاری خوبی داشتند و در کنفرانس خبری پس از بازی اظهارنظری نسبت به عملکرد داور مسابقه نداشتند. تشکر می‌کنم.  همچنین از تماشاگران هر دو تیم که نسبت به تصمیمات سخت داوری عکس العمل نشان ندادند تشکر می‌کنم.

ممبینی در پایان خاطر نشان کرد: کمیته داوران از خانواده فوتبال انتظار دارد با حمایت از داوران جوان شرایط رشد و توسعه در کشور فراهم آورد.

هدایت ممبینی فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر