کد خبر: 814414 A

روز گذشته حسن رنگرز در محل فدراسیون ورزشهای ناشنوایان حضور یافت و با مهران تیشه گران و حمید بنی تمیم دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک روز گذشته حسن رنگرز مشاور ریاست کمیته ملی المپیک و مدیر موزه ملی ورزش ،المپیک  ، پارالمپیک در محل فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان حضور یافت و با مهران تیشه گران رییس و حمید بنی تمیم دبیر این فدر اسیون دیدار و گفتگو کرد .

در این نشست که بهمن نیکخو مشاور معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان  و همچنین کمیل قاسمی قهرمان ارزنده آسیا و المپیک  ورزش کشتی کشورمان نیز در آن حضور داشتند  پیرامون امضا یک تفاهم نامه همکاری مشترک بین موزه ملی ورزش ، المپیک ، پارالمپیک  و فدراسیون ورزشهای ناشنوایان بحث و تبادل نظر شد.

از دیگر نکات مطروحه در نشست فوق  برنامه ریزی جهت  بازدید  اعضا تیم های ورزشی  تابعه فدراسیون ورزشهای ناشنوایان کشورمان از موزه ملی ورزش ،المپیک  ، پارالمپیک  بود .

همچنین مقرر شد تا مجموعه های از مدالها ، عکسها ، اسناد و مدارک ارزشمند موجود در فدراسیون ورزشهای ناشنوایان به موزه ملی ورزش المپیک ، پارالمپیک انتقال یافته و در معرض تماشا و بازدید علاقمندان قرار گیرد .

 

فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان حسن رنگرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر