کد خبر: 814376 A

اسماعیل خلیل‌زاده:

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: در شرایط فعلی صبر و حوصله و حمایت و اعتماد به کادر مدیریتی و آقای استراماچونی است.

به گزارش ایلنا، اسماعیل خلیل زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره جلسه مجمع باشگاه استقلال و جلسه هیات مدیره آبی‌پوشان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد توضیحاتی ارائه کرد.

مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است: 

ابتدا توضیح می‌دهید که برگزاری جلسه مجمع باشگاه استقلال به چه دلیل بود؟

این مجمع عمومی صاحبان سهام باشگاه استقلال بود که با حضور آقای وزیر برگزار شد و در آن صورت‌های مالی سال ۱۳۹۷ و تراز و حساب‌های‌ مالی به تصویب رسید.

گویا بعد از مجمع هم جلسه‌ هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور آقای سلطانی‌فر برگزار شد؟

بله. در این نشست درباره مسائل جاری باشگاه، مباحث تامین منابع مالی باشگاه در خصوص اخذ مجوز حرفه‌ای و دیگر امور جاری باشگاه در یک فضای گرم و صمیمی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

وزیر ورزش و جوانان چه نقطه نظراتی داشتند؟

در این نشست آقای وزیر خیلی تاکید داشتند که اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه باید با قدرت به کار خود ادامه دهند و ایشان حمایت کامل و ۱۰۰ درصدی خود را از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اعلام کردند. من جا دارد که از آقای سلطانی‌فر به خاطر حسن نیت و اعتمادی که نسبت به مجموعه مدیریتی باشگاه دارند، تشکر کنم.

درباره نتایج اخیر تیم استقلال چه نظری دارید؟

به نظر من در چهار بازی گذشته بد شانس بودیم. به خصوص در دربی تهران حق استقلال شکست نبود. پس از تغییراتی که در تیم انجام شده، شاهد یک تیم جوان هستیم که برای تبدیل شدن به یک تیم قدرتمند به صبوری نیاز دارد. باید حوصله کنیم و روزها و هفته‌های سخت را تحمل کنیم. بدون تردید با حضور مربی بادانشی مثل آقای استراماچونی روند صعودی تیم استقلال آغاز خواهد شد.

شایعاتی درباره تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال شنیده می‌شود.

این خبرهای بی‌اساس ساماندهی شده و اگر رد خبرها را دنبال کنید متوجه فعالیت برخی از محافل حاشیه‌ساز می‌شوید. افرادی از بیرون در حال خط‌دهی هستند. آنها را به دقت رصد کردیم و‌ طی هفته‌های آینده اقدامات لازم را جهت برخورد با این جریان‌ها انجام خواهیم داد. عجیب این است که می‌گویند مدیرعامل باید تغییر کند. مگر در داخل زمین مدیر عامل باید فرصت‌ها را گل کند؟! کجای فوتبال مدرن در هفته چهارم لیگ دنبال تغییر مدیر می‌روند؟ مگر بارسلونا و چلسی هم در حال حاضر دچار مشکل نیستند؟ این رفتارهای احساسی به فوتبال ما ضربه می‌زند و حداقل جامعه رسانه‌ها، منتقدان و کارشناسان باید کمک کنند تا فشارهای روانی بر تیم‌های بزرگ و پرطرفدار کمتر شود. فوتبال ما صدها مشکل ریز و درشت اقتصادی و ساختاری دارد که با احساسات درمان نمی‌شود. با تغییر مدیر یا سرمربی فقط به تیم جوان استقلال ضربه زدیم و بهترین تدبیر در شرایط فعلی صبر و حوصله و حمایت و اعتماد به کادر مدیریتی و آقای استراماچونی است. از پیشکسوتان محترم باشگاه هم می‌خواهیم که در این روزها حامی تیم محبوبشان باشند. هیچکس به اندازه آنها نمی‌تواند با مصاحبه‌های مثبت به پیشرفت تیم استقلال کمک کند.

استقلال اسماعیل خلیل زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر