کد خبر: 814302 A

از خدایمان است همیشه در جم تمرین کنیم اما؛

سرمربی پارس جنوبی جم به هواداران تیمش قول داد از هفته های آینده مهاجمان نیز گل بزنند.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند در نشست خبری قبل از دیدار با نساجی مازندران عنوان کرد: بازی های لیگ هرقدر جلوتر می رود تیم ها شکل بهتری به خودشان می گیرند. از لحاظ تاکتیکی و هماهنگی تیمی هم در شرایط بهتری قرار می گیرند. تیم نساجی تیم خوبی است؛ کادرفنی خوب و بازیکنان خوبی هم دارد که امسال نتایج مطلوبی کسب کرده است. بازی سختی است اما با توجه به اینکه میزبان هستیم توان مان را می گذاریم تا با هر 3 امتیاز بازی از زمین بیرون بیاییم.

وی درباره اینکه تیمش در بازی قبلی بعد از زدن 3 گل عقب کشید تاکید کرد: تیمی که محتاطانه بازی می کند، 3 گل نمی زند. ما بعد از گل سوم خودبه خود از لحاظ انگیزشی بازیکنان پایین آمدند. نه از بیرون زمین به بازیکنان گفتیم بااحتیاط بازی کنند و نه اگر می خواستیم با احتیاط بازی کنیم به 3 گل می رسیدیم. در جلسات فنی درباره این موضوع صحبت کردیم و در جلسات هم خیلی روی این موضوع کار کردیم. امیدواریم دیگر هیچ زمانی این اتفاق نیفتد.

سرمربی پارس جنوبی درباره گل نزدن مهاجمان تیمش گفت: تیم ما یک تیم نو است. 16،17 بازیکن جدید آمدند. حمله از دفاع پیچیده تر است و زمان بر است که خط حمله مان ایده آل شود. همانطور که قول دادم از هفته سوم و چهارم به بعد تیم مان بهتر شود که خداراشکر شد، الان هم قول می دهم در هفته های آینده خط حمله ما پایش به گلزنی باز می شود.

کمالوند درباره حضور تیم در شهرستان جم و اسکان در این شهر بیان کرد: خیلی اینجا راحت هستیم. یک هفته است اینجاییم. یک هفته دیگر هم می مانیم تا به تبریز برویم. مردم بسیار خوب، خونگرم و میهمان نواز هستند و اصلا احساس غریبی نکردیم. کمی زیر ساخت ها ایراد دارد، مثلا زمین تمرین مناسب در اختیار ما باید باشد. ما نباید در زمین اصلی تمرین کنیم که چمن خراب شود. زیرساخت ها درست شود از خدایمان است در جم بمانیم و خیلی هم راضی هستیم از میهمان نوازی مردم خوب و خونگرم جم.

وی درباره اینکه تیم های مهاجری در جم بازنده نشده اند، افزود: من به این مسائل اعتقاد ندارم. انشاالله فردا می بریم و هر 3 امتیاز را می گیریم.

کمالوند درباره انتخاب کوپال ناظمی برای بازی فردا افزود: داور خوبی است و اگر در گذشته یکی دو اشتباه داشته، فردا هم اشتباه کند. او داور خوبی است و امیدوارم فردا هم قضاوت خوبی انجام دهد.

سرمربی پارس جنوبی افزود: رضا خالقی فر به بازی می رسد و می توانیم از او استفاده کنیم.

نساجی مازندران فراز کمالوند پارس جنوبی جم محمدرضا مهاجرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر