کد خبر: 814282 A

سرمربی تیم شهرخودرو خراسان گفت: نفت مسجدسلیمان با کیفیت خوبی که نشان داده، پدیده لیگ نوزدهم است، اما امیدوارم مقابل این تیم پیروز شویم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار شهرخودرو خراسان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: خوشحالم که به این شهر خوب و باصفا آمده‌ایم و امیدوارم بازی زیبایی را فردا از هر دو تیم شاهد باشیم.

گل‌محمدی در خصوص برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگران گفت: گویا بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود، اما قلبا دوست داریم که تمام بازی‌های لیگ، با حضور تماشاچیان برگزار شود. به هر حال باید به قانون احترام بگذاریم و تصمیمات فدراسیون و کمیته انضباطی باید اجرا شود.

گل‌محمدی تصریح کرد: بازی سختی در پیش داریم، در ۴ بازی گذشته، نفت مسجدسلیمان بازی‌های خیلی خوبی به نمایش گذاشته و مقابل تیم‌های خوب، با وجود محدودیت‌ها و کمبودها امتیازات خوبی گرفته اند.

وی افزود: مربی خوب در کنار بازیکنان جوان و باانگیزه باعث شده که نفت مسجدسلیمان پدیده لیگ باشد. با توجه به شرایط جدول و شکست در هفته گذشته، انگیزه زیادی داریم و به برد نیاز داریم. امیدوارم بتوانیم با پیروزی، دل هواداران را شاد کنیم.

گل‌محمدی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: یکی دو مصدوم داریم، اما بقیه بازیکنان آماده و سرحال هستند و امیدوارم فردا بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند.

یحیی گل محمدی مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر