کد خبر: 814255 A

سه امتیاز نفت برای سیرجانی ها از نان شب واجب تر است.

به گزارش ایلنا، گل گهر سیرجان از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر جام خلیج همیشه فارس، عصر چهارشنبه ۳ مهر از ساعت ۱۷ در ورزشگاه امام علی میزبان صنعت نفت آبادان است.

شاگردان‌ وینکو که از چهار دیدار گذشته خود ۳ امتیاز گرفته اند و در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارند به ۳ امتیاز بازی با نفت احتیاج مبرمی دارند.

این احتیاج مبرم دلایل مختلفی هم دارد. گل گهر ها هنوز در لیگ موفق به پیروزی نشده اند و می‌خواهند از این دیدار نوار ناکامی ها را پاره کنند و اولین پیروزی را مقابل هواداران خود جشن بگیرند. آنها می‌دانند که بعد از نفت باید به مصاف استقلال، سپاهان و شهرخودرو سه مدعی لیگ بروند پس باید قبل از آن جای خود را در میانه جدول محکم کنند.

نفت آبادان نیز تیم دست و پا بسته ای نیست. شاگردان اسکوچیچ با بازیکنانی مثل عیسی آل کثیر و بختیار رحمانی که از چهار بازی قبل خود ۵ امتیاز گرفته و در رده هشتم جدول ایستاده اند بدشان نمی‌آید ورزشگاه امام علی را با دست پر ترک کنند. آنها فقط مقابل پرسپولیس شکست خورده اند و با پیروزی بر فولاد خوزستان و تساوی برابر نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن اصفهان نشان داده اند تیمی خطرناکی در هر شرایطی هستند.


صنعت نفت آبادان گل گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر