کد خبر: 814221 A

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش وجوانان با تاکید بر حفظ آرامش و پرهیز از حواشی اعلام کرد که با قدرت به کار خود در این معاونت ادامه خواهد داد.

به گزارش ایلنا، داورزنی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: حفظ آرامش و ثبات در ورزش از اهم موضوعاتی است که می‌بایست همگی آن را دنبال کنیم و ما هم در تلاشیم بهترین شرایط را برای رشته‌های ورزشی با پرهیز از حاشی و ایجاد ارامش مهیا کنیم. 

معاون وزیر در بخش دیگری از سخنانش در خصوص شایعه استعفایش گفت: این موضوع از زمانی مطرح شد که تاریخ ثبت نام کاندیداهای فدراسیون والیبال مطرح و ما هم با تاکید بر رعایت قانون زمان را برای ثبت نام کاندیداها اعلام کرده و اینجانب نیز وارد عرصه شدم. 

او ادامه داد: ثبت نام من هم به معنی استعفایم نیست و انشالله پس از ارزیابی صلاحیت‌ها و حضور اینجانب در انتخابات و برگزاری مجمع مشخص می‌شود که می‌توانم به عنوان معاون وزیر در وزارت انجام وظیفه کنم یا در فدراسیون. 

دکتر داورزنی ادامه داد: چنانچه درانتخابان فدراسیون بتوانم موفق شوم در این صورت دو شغله خواهم شد و در این صورت است که مطابق قانون در وزارت نمی‌توانم انجام وظیفه کنم. 

او گفت: در این شرایط، مطابق قانون وزیر ورزش وجوانان تصمیم خواهد گرفت و اینجانب تا آن زمان با قوت و قدرت به کار خود ادامه خواهم داد. 

وی با مهم خواندن شرایط فعلی ورزش برای آماده‌سازی تیم‌ها برای کسب سهمیه المپیک 2020 هماهنگی و همکاری کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش وجوانان را در سطحی بسیار خوب توصیف و بیان کرد که براساس مصوبات در پی این هستیم در آستانه المپیک بهترین شرایط را برای تیم‌های ملی که توانسته‌اند کسب سهمیه کنند فراهم کرده و امکانات لازم را برای آن تدارک ببینیم. 

وزارت ورزش و جوانان فدراسیون والیبال محمدرضا داورزنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر