کد خبر: 814097 A

فرزاد حاتمی در واکنش به واگذاری تیم‌های نفتی به بخش خصوصی:

مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان در واکنش به مشکلات مالی این تیم از نمایندگان مسجد سلیمان درخواست کرد برای وضعیت مالی چاره‌ای بیندیشند.

فرزاد حاتمی در گفت و گو با ایلنا، درباره تساوی تیم نفت مسجد سلیمان مقابل سپاهان اصفهان گفت: هر دو تیم هجومی بازی کردیم و بازی یکطرفه نبود. سپاهان تیم قوی بود و با برنامه برای برد به میدان رفته بودیم. از نظر من خوب هم بازی کردیم و ضعیف نبودیم.

حاتمی درباره اعتراض امیرقلعه نویی به وقت کشی بازیکنان نفت گفت: تیم ما چیزی به نام وقت کشی ندارد. آقای تارتار سبک دیگری دارند و هیچ چیزی به نام وقت کشی در تیم ما وجود ندارد. در یک صحنه لب سوشا مکانی پاره شد و فقط به خاطر مصدومیت بازیکنان نمی‌توانستند بازی را سریع آغاز کنند. آقای قلعه نویی در این شرایط گفتند که وقت بازی تلف شده اما همانطور که بازی خیلی پربرخورد بود و تیم حریف هم فیزیکی بازی می‌کرد طبیعی بود که مصدومیت‌های بازی را در چند صحنه متوقف کند.

مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان درباره مشکلات مالی تیم عنوان کرد: متاسفانه باشگاه به بازیکنان پرداختی نداشته و ما منتظر هستیم. آقای کمالوند هم در اینباره مصاحبه کردند. اگر در مجلس تصویب شده است که به ما بودجه ندهند واقعا تعجب برانگیز است. همه نمایندگان مجلس بیشتر به دنبال این هستند که تیمشان را حمایت کنند. به نظرم درست نیست که چنین لایحه‌ای را تصویب کنند.

حاتمی ادامه داد: به هر حال این تیم برای مسجد سلیمان است و هواداران دغدغه دارند که موفق باشد. اشتباه است که چنین کاری انجام بدهند. اگر نمی‌خواهند درآمدهای شهر مسجد سلیمان را برای همین تیم فوتبال خرج نکنند، برای کجا خرج می‌کنند؟ این جای سوال دارد. به غیر از مسجد سلیمان، در آبادان و جم هم همینطور. اگر این شرکت‌ها نخواهند برای فوتبال خرج کنند پس درآمد نفت و پالایشگاه‌ها به کجا خواهد رفت؟

بازیکن تیم نفت با بیان اینکه هواداران شهر مسجد سلیمان با سختی‌های زیادی مواجه هستند ادامه داد: پول‌هایی که از این شهر استخراج شده به کجا می‌رود؟ ما در همین شهر یک زمین تمرین ساده نداریم. خوابگاه بازیکنان ما به نوعی است که شما باور نمی‌کنید برای یک تیم لیگ برتری است. حتی یک هتل مناسب هم در شهر برای اسکان وجود ندارد. از مسئولان تقاضا  دارم که پول‌ها را برای ورزش خرج کنید. در چند ساعتی که هواداران مسجد سلیمانی برای تماشای فوتبال به ورزشگاه می‌آیند بسیار از مشکلاتشان را فراموش می‌کنند.

حاتمی در پایان گفت: برای نمایندگان مجلس متاسفم که چنین لایحه‌ای را تصویب کردند. حیف است که یک تیم فوتبال به راحتی نابود شود. جوانانی در همین شهر هستند که شب و روز آنها به عشق تیم فوتبال نفت می‌گذرد. حتی به نظرم اگر 5 درصد از درآمد نفت مسجد سلیمان را به این تیم اختصاص بدهند کافی است و حق طبیعی آنهاست. مسئولان شهری باید به فکر تیم باشند. امکانات شهر اولین‌ها نباید به این شکل باشد. امیدوارم که به تمامی امور این شهر رسیدگی کنند و مردم خونگرم این خطه را فراموش نکنند.

نفت مسجد سلیمان فرزاد حاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر