کد خبر: 813952 A

فریم به فریم با صدرنشینی ربیعی؛

محمد ربیعی در سکوت کامل به صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال کشور تکیه زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد ربیعی سرمربی سابق تیم‌های بادران، آلومینیوم اراک و ... در فاصله زمانی کمتر از یک ماه تا شروع مسابقات لیگ یک، هدایت مس رفسنجان را برعهده گرفت و شروع به جذب بازیکن برای این تیم کرد. ربیعی با تدابیر خاص خودش، بازیکنان مد نظرش را به رفسنجان آورد و به جای جذب ستاره، سعی در تشکیل تیمی متحد و یک دل کرد.

لیگ یک آغاز شد و مطابق انتظار، ربیعی با قدرت استارت زد. وی در رشت مقابل سپیدرود قدرتمند یک امتیاز باارزش گرفت تا از همان هفته اول، کسب امتیاز برای رفسنجانی‌ها به عادت تبدیل شود. اولین میزبانی رفسنجانی‌ها با ربیعی در هفته دوم رقم خورد. جایی که آنها باز هم مقابل حریف لیگ برتری قرار گرفتند و اگر اشتباه فاحش دروازه‌بان مس نبود، اکنون سه امتیاز بازی در حساب آنها بود. ربیعی مقابل استقلال خوزستان بانتیجه 1-1 متوقف شد.

هفته سوم اما هفته استارت ربیعی و یارانش بود. مس در دیداری خارج از خانه مقابل قشقایی قرار گرفت و بانتیجه 2-1 برنده شد تا ربیعی به رضا عنایتی درس فوتبال بدهد. آقای خاص لیگ یک ایران در هفته چهارم مقابل یک استقلالی دیگر قرار گرفت. امیدرضا روانخواه و نیروی زمینی مهمان مس رفسنجان بودند که یاران ربیعی در شهر پسته موفق شدند بانتیجه 3-0 برنده بازی شوند.

هفته پنجم هفته‌ی اثبات توانایی فنی ربیعی بود. او مقابل سرخپوشان پاکدشت قرار گرفت. در پایان نیمه اول مس 1-0 برنده بازی شد اما با شروع نیمه دوم و غفلت مدافعان مس، بازی تا دقیقه 85، 2-1 به سود سرخپوشان شد اما ربیعی با تعویض‌هایش و تغییر سبک بازی تیمش، در دقایق پایانی موفق شد بازی را 3-2 کند و برنده از این دوئل سخت بیرون بیاید.

مس رفسنجان در هفته ششم نیز به مصاف علم و ادب تبریز رفت که این دیدار را نیز 1-0 برنده شد تا چهارمین برد متوالی خود را در لیگ یک کسب کرده باشد. مس در این 6 بازی 10 گل زده و 4 گل نیز دریافت نموده است و مشترکا با خوشه طلایی ساوه در صدر جدول رده‌بندی حضور دارد.

حضور بی سرو صدای آقای خاص لیگ یک در صدر جدول نشان از هدفی بزرگ برای وی دارد. ربیعی همواره در هر تیمی بوده به فکر حضور در بالای جدول و صعود به لیگ برتر بوده است. از بادران و آلومینیوم گرفته تا شهرداری بندرعباس و شهرداری اردبیل و البدربندر کنگ. رفسنجانی‌ها از نتایج کسب شده توسط ربیعی خوشنود هستند و به امید بازگشت به لیگ برتر، این روزها را شب می‌کنند تا فردا روزی، خود را مقابل تیم‌های لیگ برتری ببینند.

لیگ یک مس رفسنجان لیگ دسته اول لیگ آزادگان محمد ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر