کد خبر: 813901 A

هافبک ذوب آهن در مورد شرایط این تیم در آستانه بازی با استقلال صحبت کرد.

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی ذوب آهن مقابل صنعت نفت اظهار داشت: بازی خوبی بود و دو تیم موقعیت‌هایی داشتند ولی در نهایت تساوی یک - یک بدست آمد. ما هم موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم از آن استفاده کنیم و با 3 امتیاز از زمین خارج شویم ولی خب قسمت این بود که این بازی به تساوی برسد.

وی در مورد گلزنی خودش هم در این بازی گفت: فرصتی گیرم آمد تا دروازه صنعت نفت را باز کنم و از این فرصت استفاده کردم. همیشه وقتی یک نفر گل می‌زند زحمات کل تیم را به نتیجه رسانده و حاصل کار همان یک نفر نبوده و من هم زحمات بچه‌ها را به نتیجه رساندم.

هافبک ذوب آهن در مورد شرایط این تیم و نوساناتی که در نتایج هفته‌های گذشته داشت هم عنوان کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد و در بازی‌های قبلی هم اگر کمی خوش شانس‌تر بودیم می‌توانستیم امتیازات بیشتری جمع کنیم. این را هم در نظر بگیرید که غایبان زیادی داشتیم که همه از نفرات کلیدی و مهم تیم بودند. هم چند نفر مصدوم داشتیم و هم 3 بازیکن سرباز ما دیر اضافه شدند که با اضافه شدن این افراد شرایط تیم به کلی تغییر می‌کند.

عباسی در مورد وضعیت مصدومان این تیم و بازیکنان سرباز گفت: خدا را شکر شنیده‌ام خلعتبری آماده بازی شده و به بازی با استقلال می‌رسد. کریسانتوس هم در این بازی همراه تیم بود ولی کادرفنی روی او ریسک نکرد و فکر می‌کنم در بازی بعدی حاضر باشد و ارسلان مطهری هم به همین شکل. 3 بازیکن سرباز هم در این بازی به عنوان گزینه تعویضی وارد زمین شدند و کم کم به تیم اضافه می‌شوند و می‌توانند کمک کنند تا با تمام قوا وارد زمین شویم.

وی در مورد بازی با استقلال هم خاطرنشان کرد: استقلال با توجه به نتایج هفته‌های قبل و شکستی که در بازی با پرسپولیس خورد به نوعی زخمی است و می‌آید مقابل ما جبران مافات کند و فکر می‌کنم کارمان مقابل این تیم از همیشه سخت تر است. آنها تیم بزرگ و پرطرفداری هستند ولی ما به 3 امتیاز این بازی نیاز داریم و به چیزی جز پیروزی در این دیدار فکر نمی‌کنیم.

هافبک ذوب آهن در مورد اینکه استقلالی‌های زیادی در کادرفنی و جمع بازیکنان این تیم وجود دارد گفت: بله سرمربی و مربی ما استقلالی‌ بوده‌اند و چند بازیکن مثل فخرالدینی که سابقه بازی در استقلال را دارد و ارسلان مطهری هم هستند ولی فوتبال حرفه‌ای شده است و مطمئنم خود این نفرات بیشترین انگیزه را برای این بازی دارند.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر