کد خبر: 813669 A

مدافع مصدوم تراکتور 3 دیدار بعدی تیمش را از دست داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمدرضا خانزاده، مدافع تراکتور در دقیقه 6 دیدار تیمش مقابل گل گهر به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد و پس از آن معاینات انجام شده روی او نشان از غیبت دو هفته‌ای این بازیکن و از دست دادن 2 دیدار بعدی تیمش در لیگ و یک دیدار در جام حذفی مقابل پاس همدان دارد.

تراکتور در طول فصل نقل و انتقالات پس از جدایی محمد طیبی، محمدرضا خانزاده را به خدمت گرفت ولی تلاش‌ها برای جذب یک مدافع دیگر برای این تیم به نتیجه نرسید تا سرخپوشان تبریزی تنها 2 گزینه برای حضور در مرکز خط دفاع داشته باشند و بازیکن شاخصی در این پست روی نیمکت‌شان وجود نداشته باشد.

دنیزلی در بازی با گل‌گهر، از اکبر ایمانی به جای خانزاده استفاده کرد و حالا با توجه به نداشتن خانزاده در 3 دیدار بعدی باید فکری برای انتخاب یک جانشین برای این بازیکن داشته باشد و باید دید سرمربی ترک تبار تراکتور بازهم در نظر دارد از بازیکنان در پست غیر تخصصی به عنوان مدافع میانی استفاده کند و یا به جوانانی مثل رزاق‌پور میدان دهد.

تراکتور در هفته پنجم در تهران میهمان سایپا است و در هفته ششم باید از پارس جم میزبانی کند و خانزاده در این دو دیدار لیگ برتری سرخپوشان حضور ندارد.

لیگ برتر فوتبال تراکتور محمدرضا خانزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر