کد خبر: 813378 A

مقصر کسانی هستند که تیم را بستند و الان پاسخگو نیستند

مربی سابق استقلال می گوید باید به استراماچونی فرصت داد که بتواند تیم را به موفقیت برساند

به گزارش ایلنا،عبدالصمد مرفاوی مربی سابق استقلال ، درباره شکست تیم فوتبال استقلال در دربی پایتخت اظهار داشت: این بازی پر از حاشیه بود که بیشتر بازی در مسائل حاشیه‌ای دنبال می‌شد.

وی ادامه داد: استقلال در نیمه اول بهتر بود اما از موقعیت هایش استفاده نکرد .در نیمه دوم نیز پرسپولیس بهتر بود و توانست روی یک صحنه به گل برسد. به نظر من این بازی هیچ چیزی نداشت, 

مرفاوی در خصوص نتایج ضعیف استقلال در 4 هفته اپتدایی لیگ تصریح کرد:تغییرات در این تیم زیاد بوده است و بازیکنان و مربیان زیادی در این سال‌ها به استقلال آمده و رفته‌اند. با این وضعیت نمی‌توان از استقلال انتظار قهرمانی و نتیجه گرفتن داشت. 

مربی سابق استقلال درباره عملکرد حسینی خاطرنشان کرد:حسینی در این 4 بازی عملکرد خوبی نداشته است. به نظرم استقلال نباید می گذاشت رحمتی به این سادگی از تیم جدا می شد. حسینی در استقلال رقیب ندارد و همین سببب گردیده که ان انگیزه لازم را نداشته باشد.

وی در پایان درباره اینکه استراماچونی بماند یا خیر گفت:استراماچونی استقلال را به موفقیت خواهد رساند فقط باید به وی زمان داد .در واقع در نتایج ضعیف استقلال بیشتر کسانی مقصر هستند که تیم را این چنین بستند و الان هم که رفتند و پاسخگو نیستند.

استقلال مهدی فنونی زاده دربی90
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر