کد خبر: 813276 A

مدافع پرسپولیس عقیده دارد به مرور زمان به شرایط خوب سابقش برمی‌گردد.

به گزارش ایلنا، محمد انصاری پس از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال گفت: بازی خوبی بود، مهم 3 امتیاز این بازی بود که به آن دست پیدا کردیم و مبارک هواداران باشد.

انصاری در مورد حاشیه‌ها و درگیری‌های این بازی گفت: متاسفانه همیشه اتفاقاتی می‌افتد اما بازیکنان باید خودشان را کنترل کنند. در این بازی‌ها ممکن است جو بازی مقداری بعضی بازیکنان را تحت تاثیر قرار بدهد، اما خدا را شکر اتفاق بدی نیفتاد.

مدافع پرسپولیس در مورد تغییر سیستم استقلال گفت: ما هم وقتی ترکیب آنها را دیدیم فکر می‌کردیم با این سیستم بازی نکنند، اما به هر حال تصمیم سرمربی این تیم بوده و به آن احترام می‌گذاریم.

وی در مورد بازی محمد نادری گفت: او بازیکن و پسر خوبی است. برای من موفقیت تیم مهم است و فرقی نمی‌کند چه بازیکنی داخل زمین باشد و چه بازیکنی نباشد. او به من کمک می‌کند و از خودش پتانسیل بالایی نشان داده،‌ ان‌شاءالله همه بازیکنان کمک کنند تا تیم در مسیر موفقیت قرار بگیرد.

انصاری در مورد اینکه به نظر می‌رسد سبک بازی پرسپولیس فرق کرده و این تیم طراوت سال گذشته را ندارد و کمتر موقعیت درست می‌کند گفت: این نظر شماست و من این طور فکر نمی‌کنم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد او دچار افت شده است، گفت: درست می‌شود!

 

 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال محمد انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر