کد خبر: 813020 A

موعد برآورده کردن انتظارات توسط گمنام برزیلی

مهاجم برزیلی پرسپولیس نتوانسته گره‌گشای مشکلات خط حمله این تیم باشد.

به گزارش ایلنا، فقط سه هفته طول کشید تا جونیور براندائو مهاجم برزیلی تازه‌وارد پرسپولیس به ترکیب اصلی این تیم برسد. جونیور که خیلی دیر و چند روز قبل از شروع فصل به تیم پرسپولیس اضافه شد بعد از نمایش حدوداً 10 دقیقه‌ای در تبریز و مقابل تراکتور این بار در ترکیب اصلی بازی با نفت آبادان به میدان رفت و البته نمایش به شدت ناامید‌کننده‌ای داشت.

با تغییر سیستم کالدرون و استفاده از دو مهاجم در رأس خط حمله جونیور در کنار علیپور به میدان رفت اما هیچ کار مثبتی انجام نداد و در نهایت دقیقه 69 تعویض شد که البته این اتفاق می‌توانست زودتر از این هم رخ دهد.

نکته اینجاست که خط میانی پرسپولیس با تغییراتی که در آن رخ داده بود، در بیشتر دقایق حضور این برزیلی در میدان فاقد هارمونی و قدرت خلق موقعیت به نظر می‌رسید و بالطبع توپ زیادی به جونیور در موقعیت گلزنی نرسید تا عیار ضربه به توپ و چارچوب شناسی او مشخص شود اما جونیور در تمام آیتم‌های دیگر هم ناموفق بود تا در اولین آزمونش ناامید‌کننده به نظر برسد.

براندائو که مجبور بود مثل علیپور عقب بیاید و توپ بگیرد یا بعضاً به کناره‌ها برود تا در کارهای ترکیبی شرکت کند مدام توپ لو می‌داد، از دادن پاس‌های معمولی و صحیح عاجز بود و در توپگیری و کار ترکیبی فقط اشتباه کرد تا هیچ تأثیری در جریان بازی تیمش نداشته باشد. عجیب اینکه او اولین پاس سالمش را در دقیقه 66 یعنی تنها سه دقیقه قبل از تعویضش به علیپور داد و در همکاری با زوج خود در خط حمله به شدت ضعیف کار کرد.

شاید برخی بگویند این نخستین بازی جونیور در ترکیب اصلی تیمش بود و تمام ناهماهنگی‌های او در ترکیب پرسپولیس و همکاری با سایر نفرات طبیعی است اما واقعیت این است که با ضربه زدن به توپ یک مهاجم نیز می‌توان درباره او قضاوتی اولیه داشت که متأسفانه جونیور نشان داد مهاجمی نیست که بتواند باری از دوش خط حمله پرسپولیس بردارد.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۱۸_۱۷-۴۸-۱۵

photo_۲۰۱۹-۰۹-۱۸_۱۷-۴۸-۲۰

 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال جونیور براندائو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر