کد خبر: 812947 A

دروازه بان سابق استقلال تهران گفت: بازیکنان باید با تمام وجود تلاش کنند و در واقع در زمین فراتر از انرژی که دارند را خرج کنند تا با تمام توان بجنگند و دل هواداران را شاد کنند.

هادی طباطبایی در گفت‌وگو با ایلنا درباره شرایط آبی پوشان پیش از دیدار حساس مقابل پرسپولیس گفت: به نظرم منطقی نیست که پیش از بازی مهم دربی بخواهیم شرایط استقلال را نقد کنیم و خیلی موشکافانه درباره عملکرد تیم نظر بدهیم. به نظرم بعد از دربی هم می‌شود راجع به خیلی از مسائل صحبت کرد و در حال حاضر از آن چشم پوشی می‌کنیم.

طباطبایی در پاسخ به این سوال که دربی را چطور پیش بینی می‌کند گفت:‌ به هر حال هیچ زمان دربی آسان نبوده و با توجه به شرایطی که بازیکنان در حال حاضر دارند، باید با تمام وجود تلاش کنند و در واقع در زمین فراتر از انرژی که دارند را خرج کنند تا با تمام توان بجنگند و دل هواداران را شاد کنند.

او ادامه داد: استقلال شرایط مناسبی برای دربی ندارد و چیزی که بازیکنان را تجهیز می‌کند همدلی و کنار هم بودن است تا کارشان را هماهنگ انجام بدهند و از نام استقلال در این بازی دفاع کنند. امیدوارم هواداران هم با حضور پرشور در این بازی به بازیکنان کمک کنند و بتوانند با حمایت از تیم روز خوبی را رقم بزنند.

طباطبایی درباره اینکه دربی هجومی خواهد بود یا دفاعی گفت: قطعا تاکتیکی که دو سرمربی کار خواهند گرفت مشخص می‌کند که دربی هجومی باشد یا دفاعی. امیدوارم که بازی جذابی را تماشا کنیم و این بستگی به سرمربیان دارد که چه سبک و سیاقی را دنبال کنند.

سنگربان سابق استقلال درباره پیش بینی از ستاره دربی اظهار داشت:‌ همه بازیکنان می‌توانند ستاره باشند؛ شرایط سختی دارند و باید با تمام وجود تلاش کنند تا از زمین برنده خارج شوند. نباید به مشکلات و کم و کاستی‌ها توجه کنند چون این بازی برای ما حیثیتی است و با تمام وجود به فکر این بازی باشند تا سربلند از آن بیرون بیایند.

پیشکسوت فوتبال درباره بحث ورود بانوان به ورزشگاه‌ها عنوان کرد: متاسفانه این فصل قرار بود حضور تماشاگران 90 به 10 هم عملی شود اما اینطور نشده است پس به نظرم اینکه در بازی‌های ملی بانوان می‌توانند به ورزشگاه‌ها بروند خبر از این می‌دهد که زیرساخت‌ها در دست فراهم شدن است و قدم مثبتی برداشته‌اند که در آینده می‌تواند تکمیل هم شود.

استقلال تهران پرسپولیس تهران هادی طباطبایی دربی 90
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر