کد خبر: 812795 A

دیدار تیم های سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک در هفته ششم رقابت های لیگ دسته اول با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم های سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک در هفته ششم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در نهایت بعد از 90 دقیقه تلاش از سوی هر دو تیم، با نتیجه بدون گل به پایان رسید تا شاگردان نظر محمدی و محمود فکری امتیازات را بین خود تقسیم کنند.

تیم های آلومینیوم اراک و سپیدرود رشت و که تا پایاین هفته پنجم رقابت های لیگ دسته اول با کسب 11 و 10 امتیاز در رده های ششم و هفتم جدول قرار داشتند، در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف هم رفتند و در نهایت بدون گل به کار خود پایان دادند تا هر کدام از تیم ها به یک امتیاز رضایت دهند.

بدون شک این نتیجه بیشتر از این که شاگردان علی نظرمحمدی را خوشحال کرده باشد، محمود فکری سرمربی آلومینیوم و بازیکنان آلومینیوم اراک را خوشحال به شهر خود برگرداند تا آنها به خواسته خود که کسب تساوی در خارج از خانه می باشد، دست یابند.

فکری و شاگردانش در پایان این بازی با کسب 12 امتیاز هم چنان در جمع تیم های مدعی خود را نشان داده اند و گام به گام و بدون هیاهو در پی کسب نتایج دلخواه خود هستند و باید دید که آیا فکری می تواند این روند را هم چنان حفظ نماید یا آینده سرنوشت دیگری را رقم خواهد زد.

شاگردان نظرمحمدی نیز با تمام مشکلاتی که گریبانگیر آنها می باشد، نتایج فوق العاده ای تا اینجای بازی ها کسب نموده اند، و نباید انتظار معجزه از آنها داشت.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان آلومینیوم اراک سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر