کد خبر: 812385 A

مهدی پاشازاده در گفت و گو با ایلنا:

کاپیتان سابق استقلال می گوید این تیم می تواند با استراماچونی به موفقیت برسد.

به گزارش ایلنا،مهدی پاشازاده کاپیتان سابق استقلال معتقد است دربی یک بازی خاص است که چهره‌ها در آن تاثیرگذار هستند. پاشازاده معتقد است باید به استراماچونی و کادرش وقت داد تا بتواند تفکرات خود را در استقلال پیاده کند.با وی در آستانه دربی 90 و شرایط دو تیم به صحبت پرداختیم 

 دربی حساس تهران برگزار می‌شود در این مورد چه صحبتی دارید؟

 فکر می‌کنم یکی از حساس‌ترین دربی‌های چند سال اخیر را شاهد خواهیم بود زیرا هر دو تیم از وجود مربیان خارجی سود می‌برند که برای اولین بار است که دربی را تجربه می‌کنند. هر دوی آنها هم می‌خواهند با کسب پیروزی در اولین دربی نزد هواداران محبوب شوند و فکر می‌کنم به دلیل حساسیت بالای بازی یک تساوی دیگر را در دربی شاهد باشیم.

یعنی معتقدید دربی به تساوی خواهد رسید؟

معمولا دربی را پیش‌بینی نمی‌کنم؛ چه زمانی که بازی می‌کردم و چه زمانی که به مربیگری می‌پردازم زیرا اصلا نمی‌توان این بازی را پیش‌بینی کرد اما بر اساس تجربیاتی که در این چند سال در فوتبال به دست آورده‌ام حدسم را گفته‌ام. امیدوارم آخر بازی اشتباه کرده باشم.

چه کسانی در این بازی شانس گلزنی دارند؟

فکر می‌کنم اگر دیاباته به بازی می رسید می‌توانست گلزنی کند. همچنین شانس تبریزی هم برای گلزنی بالا است. در تیم پرسپولیس هم علیپور و نوراللهی این شانس را دارند.

 خیلی‌ها معتقدند داوری در این چند بازی به ضرر استقلال بوده است؟

البته می‌توان گفت داوری تاثیر داشته اما استقلال هم نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و دیدید که در این چند بازی هواداران زیاد نتوانستند از شرایط تیم راضی باشند. امیدوارم استارت استقلال از دربی بخورد و آنها بتوانند طلسم ناکامی‌هایشان را بشکنند.

 خیلی‌ها این روزها به استراماچونی انتقاد می‌کنند؟

انتقادها که همیشه هست. وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد برخی منتظرند تا انتقادهای خودشان را آغاز کنند. البته باید بگویم ما باید منتظر بمانیم یک نیم‌فصل از زمان استراماچونی به استقلال بگذرد و سپس در خصوص عملکرد وی نظر بدهیم اما در ایران همه عجول هستند و خیلی زود شروع به انتقاد می‌کنند.

مشکل اصلی استقلال را در این چند بازی در چه می‌دانید؟

بزرگترین معضل استقلال عدم هماهنگی است زیرا نزدیک به 15 بازیکن از تیم جدا شده‌اند و این تیم برای هماهنگی باید زمان زیادی را سپری کند. البته من فکر می‌کنم استراماچونی مربی است که بتواند استقلال را به موفقیت برساند.

 توصیه‌ای به استراماچونی ندارید؟

خودم مربی هستم و شرایط مربیان را درک می‌کنم. هر مربی‌ای شرایط خاص خودش را دارد و خودش می‌داند که تیمش چه نقاط ضعف و قوتی دارد و بر اساس آن برنامه‌ریزی می‌کند. مطمئن هستم استراماچونی استقلال را به موفقیت می‌رساند.

 

استقلال مهدی پاشازاده دربی90
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر