کد خبر: 812370 A

آنتونیو کونته می گوید به وی گفته شده شایعات حول اینتر چیزی عادی است اما این مربی معتقد است باید آنها را مدیریت کرد و برای خلاص شدن از شر آنها تلاش هایی انجام داد.

به گزارش ایلنا،  شنبه شب از ساعت 23:15 دقیقه، میلان میزبان اینتر خواهد بود. آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. او ابتدا در مورد دربی و وضعیت تیم صحبت کرد:

همه دربی ها خاص هستند و دیدار فردا شب نیز همینگونه خواهد بود. قرار است به مصاف میلان برویم که یک تیم خوب است و مثل همیشه سعی می کنیم به بهترین نحو برای دیدار خود آماده شویم. مطمئنا مسابقه سختی خواهیم داشت اما من همیشه پیروزی را می خواهم زیرا برنده شدن جنبه های مثبت و همچنین شور و شوق را در پی دارد. در همه بازی ها سعی ما این است حداکثر تلاش خود را انجام دهیم و عملکردی عالی از خود نشان دهیم. برخی اوقات در انجام آن موفقیم و گاهی اوقات نیز کمتر، اما بازیکنانم تعهد زیادی را از خود نشان می دهند و باید به پیشرفت ادامه دهیم.

 دلیل اصلی این موضوع که در بازی سه شنبه نتوانستیم خوب ظاهر شویم این است که اسلاویا پراگ مثل یک حریف قدرتمند ظاهر شد و آنها سال گذشته در لیگ اروپا نیز کیفیت خود را نشان دادند. سپس ما در حال حاضر بازیکنانی را در اختیار داریم که در آن دیدار، اولین حضورشان در لیگ قهرمانان را تجربه می کردند و بسیاری دیگر نیز هنوز تجربه انجام 10 بازی در این رقابت ها را ندارند. باید بفهمیم اشتباهمان کجا بوده و خود را بهبود ببخشیم. مارکو جامپائولو؟ او لیاقت آنچه به دست آورده را داشته و سزاوار این فرصت است.

کونته در مورد شایعات منتشر شده در مورد درگیری لفظی روملو لوکاکو و مارسلو بروزوویچ نیز اذعان داشت:

 از اینتر در تلویزیون و روزنامه ها زیاد صحبت می شود و به من گفته شده که این موضوع عادی بوده و همیشه در سال های اخیر رخ داده است. اما برای من نرمال نیست. سایر باشگاه ها در مدیریت خود نسبت به این وضعیت ها بهتر عمل می کنند. حتی در خارج از میدان نیز شکاف هایی موجود است که همه باید در کنار یکدیگر این شکاف ها را پُر کنیم. بهانه های سال های اخیر خوب نیست و نباید مورد قبول ما باشد. باید همگی تلاش کنیم اوضاع را تغییر دهیم. 

تراپاتونی گفته مربیگری در اینتر مثل قرار گرفتن داخل سانتریفیوژ است. کونته در این مورد گفت:

 

 

 آنچه اساتید می گویند نباید رد شود. اگر تراپاتونی این صحبت را کرده پس من به خاطر آنچه که در حرفه خود به او مدیون هستم، به آنها معتقدم. مطمئنا مربیگری در اینتر کار آسانی نیست و باید قادر بود از شر عادت های بد خلاص شد و آنها را ریشه کن کرد. همانطور که گفتم حتی در خارج از زمین عادت های بدی وجود داشته که دلیل صحبت های "تراپ" را نشان می دهد. باید نفوذ ناپذیر تر باشیم اما سعی می کنیم در این زمینه رشد کنیم.

سرمربی نراتزوری ها در پایان در مورد وضعیت بازیکنان و همچنین نژاد پرستی در ایتالیا صحبت کرد:

لوکاکو قبل از دیدار برابر اودینزه مصدومیتی از ناحیه پشت خود داشت اما اکنون خوب است و مشکلی برای بازی کردن ندارد. باید کاندروا که در بازی قبلی مصدوم شد را در تمرین امروز ارزیابی کنیم. الکسیس سانچز به خوبی در حال کار است و گام های مهمی برای اینکه به ترکیب اصلی و یازده نفره نزدیک تر شود را برداشته است. او می تواند با تجربه خود، در لیگ قهرمانان و سری آ به ما کمک کند. بروزوویچ نیز شروع خوبی داشته و هنوز می تواند پیشرفت کند و به بازیکنی بسیار مهم تبدیل شود.

 هرگونه توهین یک مشکل است. پس از سه سال دوری از ایتالیا پی برده ام که در این مورد اوضاع بد تر شده و در همه جا نفرت و خشم را می بینم اما باید پیام های مثبت ارسال کرد و نباید خشونت را بر انگیخت.

 

کونته اینتر میلان ایتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر