کد خبر: 812368 A

فراز کمالوند پس از پیروزی امشب تیمش برابر سایپا ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش این برد را به هواداران فقید پارس جنوبی جم تقدیم کرد.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند بعد از برتری مقابل سایپا نشست خبری این تیم اظهار داشت: دوست دارم قبل از هر چیز از مسئولان شهرستان جم و استان بوشهر تشکر کنم. خدا را شکر توانستیم در دومین بازی خانگی برد خوبی به دست آوردیم و باعث خوشحالی هواداران حاضر در ورزشگاه شویم.می‌توانستیم بیش از 3 گل بزنیم. 

کمالوند اضافه کرد:  زمانی که بازی سه بر صفر شد بازیکنانم فکر کردند بازی تمام شده و در حملات  کمی کوتاهی کردند این برد ارزشمند را به تمای هواداران فقید تیم پارس تقدیم می‌کنیم. باشگاه تصمیم دارد  مراسمی برای این تماشاگرخوب و فقیدمان برگزار کند.

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اعتراض سرمربی سایپا مبنی بر اشتباه داوری در اعلام پنالتی به سود تیم جم توضیح داد: هفته گذشته در سیرجان برخی از دوستان هفته گذشته به اشتباه بودن پنالتی اعتراض کردند و جنجال به راه انداختند و گفتند: دنده بازیکن ما شکسته است که خوشبختانه این بازیکن حضور داشتند.به داور این دیدار  که با وجود یک سال و نیم دوری از قضاوت به دلیل پارگی رباط صلیبی قضاوت درستی داشتند تبریک می گویم. ما دیدار مقابل پرسپولیس را باختیم ولی گردن کسی نینداختیم و گفتیم داوری خیلی خوب بود. مثل بازی با گل گهر که در آن بازی وحید کاظمی خوب سوت زد. فکر می‌کنم برخی دوستان کم لطفی کردند. 

کمالوند تاکید کرد: محمد 40 روز بدلیل مصدومیت نتوانست تمرین کند ولی در سیرجان فوق العاده  ای داش.بدلیل بازی  مستقیم تیم سایپا یک مقدار از جذابیت بازی روی زمین کم شده بود. امروز با وجود اینکه محمد سلامتی اش را کامل بدست نیاورده و خخالقی فر را هم در اختیار نداشتیم خیلی خوب بازی کردیم از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم. نوع بازی تیم هواداران را راضی کرد. امیدوارم در بازی بعدی هم به این خوبی عمل کنیم. 

وی در مورد درگیری و اعتراض به داور ی مسابقه گفت: تیم مقابل به عملکرد داوری اعتراض داشت وگرنه داور کاری نکرده بود که بخواهیم به آن اعتراض کنیم.با اینکه عقیده داشتیم گل سالم ما مردود شده بازهم به داور معترض نشدیم. باید درک کرد که من هم یک انسان هستم و من هم ممکن است یک تعویض اشتباه بکنم.با برگزاری هر مسابقه من مربی، داور، نیروی انتظامی و یگان ویژه باید وظایف خودمان را انجام بدهند و فکر می‌کنم این رفتارها کنار زمین درست نیست. باید ادب را رعایت کنیم و با هر سوت داور اعتراض نکنیم در بازی با ذوب آهن هم حق‌مان در داوری خورده شد.

فراز کمالوند در مورد اعتراض تماشاگران به وزیر نفت گفت: باید در مورد زنگنه وزیر نفت انصاف داشته باشیم. 8-9 سال پیش نمایندگان قانونی را تصویب کردند که نمی‌توان به تیم‌های لیگ برتری کمک کنند. نمایندگانی که این مطالب را تصویب کردند آنها را نخواندند که حالا همه نمایندگان به وزیر می‌گویند چرا به تیم ها کمک نمی کنید. البته اینجا سینما و شهر بازی مدرن هست.در شرایطی که نفت و گاز مال اینجاست پس هزینه هم باید اینجا مورد استفاده قرار بگیرد اما هنوز بسیاری از خیابان ها آسفالت نشده اند شهرهای نفت خیز چیزی به جز فوتبال ندارند. من در تهران زندگی می‌کنم. دور خانه ما چندین بیمارستان هست. عدالت باید همه جا باشد. اگر هر بازی فقط چهار ساعت تماشاگران را سرگرم کند، همان چهار ساعت و 40 هزار نفری که در شهرهای نفت خیز به ورزشگاه بروند 40 هزار نفر را در چهار ساعت ضرب کنید تا ببیند فوتبال چه اوقات فراغتی پر می‌کند. دو شب پیش به خانه هوادار محرومی که خانه اش چسبیده به پالایشگاه بود رفتیم به آقای چراغی مدیر تیم گفتم بلیت‌ها را تا جایی که می‌توانید ارزان کنید. واقعا این درست است که وضعیت اینطور باشد.

وی افزود: بهتر است از به جای ایراد گرفتن از ورزا از آنان بخواهیم تا این مصوبه را لغو کنند تا چراغ فوتبال خاموش نشود. البته وزیر نفت بچه این شهر  نیست اما نمایندگان این مناطق چرا چنین مصوبه‌ای را تصویب می‌کنند الان همه بچه‌های 15 و 16 ساله مقابل رختکن ما خوشحال بودند.

کمالوند در مورد استفاده از بازیکنان بومی در تیمش توضیح داد:هر وقت آکادمی خوب داشته باشید و می‌توانید بگوید از بازیکن بومی استفاده کنید باید بستر آماسازی بازیکنان فراهم باشد. فوتبال خم رنگرزی نیست که بازیکن را سریع درست کنیم شاید 10 سال زمان ببرد تا بتوانیم بازیکن را بسازیم. چند بازیکن بارسلونا اهل ایالت کاتالان هستند.اگر بخواهیم بازیکن بومی داشته باشیم باید بتوانیم آنها را به خوبی تربیت کنیم. مگر خون بچه‌های تهران رنگین‌تر از بچه‌های اینجاست، فوتبال چه ربطی به بیمارستان دارد، به فوتبال باید کمک کنند اما وظیفه دارند زمین گلف بسازند، بیمارستان بسازند. امکان ندارد بتوانیم دخسوس را کنار بگذاریم یک بازیکن بومی به جایش بیاوریم انوقت با اولین شکست خود شما به من ایراد میگیرید که چرا این کار را کرده ام. اگر قصد دارید تیم خانوادگی درست کنید من اهل این کارها نیستم. بنظرم هر کسی به‌اندازه توانایی‌اش استفاده می‌شود.

سایپا فراز کمالوند ابراهیم صادقی پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر