کد خبر: 812164 A

بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛

در هفته چهارم لیگ ستارگان قطر تیم العربی توانست با برتری 2 بر 1 از سد تیم الشحانیه بگذرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در رقابت‌های فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا امشب دو تیم ترابزون اسپور و ختافه باهم رو به رو شدند و این دیدار در نهایت با نتیجه  1بر صفر به سود تیم ختافه به پیایان رسید.

سید مجید حسینی مدافع ایرانی تیم ترابزون اسپور در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و در پایان نمره 6.7 را به خود اختصاص داد.

majid-hosseini-126678


در رقابت‌های فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا امشب دو تیم خنت و سنت اتین با هم روبه رو شدند که در نهایت این دیدار با نتیجه 3-2 به سود خنت بر پایان رسید.

در این دیدار میلاد محمدی مدافع ملی پوش تیم ملی و بازیکن تیم خنت از ابتدا در ترکیب اصلی این تیم حضور نداشت.

13980510000120_Test_PhotoN


در رقابت‌های فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا امشب دو تیم سلتیک و استد رانینز به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی1 بر 1 به پایان رسید.

دنیل ارزانی بازیکن هافبک ایرانی-استرالیایی تیم سلتیک در این دیدار در ترکیب اصلی تیمشحضور نداشت.

1396111211581810813190294


در بازی آغازین هفته چهارم لیگ ستارگان قطر دو تیم الشحانیه و العربی در تقابل دو لژیونر ملیپوش ایرانی تیمهایشان به مصاف یکدیگر رفتند. که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر1 تیم العربی به پایان رسید.

هر دو بازیکن ملی پوش کشورمان90 دقیقه برای  برای تیمهایشان به میدان رفتند. این دیدار تیم العربی با گل تاریخ فوتبال قطر با پاس پورعلی گنجی در ثانیه 7 بازی رقم خوردو این دیدار تا دقیقه 74 به نفع العربی با نتیجه یک بر صفر دنبال می شد که رضائیان ناجی تیمش شد و گل تساوی الشحانیه را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند ولی العربی دوباره در دقیقه 89 بوسیله محمد صلاح گلزنی کرد تا گل مساوی رامین برای الشحانیه بیثمر باشد و العربی برنده بازی شود.

العربی با این برد 10 امتیازی شد و صدرنشینی خود را تحکیم بخشید.اما الشحانیه با این باخت چهارمین شکست فصل خود را تجربه کرد و بدون امتیاز در قعر جدول ماند.

pourali-ganji-and-rezaeian-133888

رامین رضائیان میلاد محمدی مجید حسینی مرتضی پور علی گنجی دنیل ارزانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر