کد خبر: 812092 A

وینگو بگوویچ گفت: به این دلیل که تیم ما اولین حضور خودش در لیگ را تجربه می کند، بدون شک مهم‌ترین هدف ما، ماندن در لیگ برتر است.

به گزارش ایلنا، وینگو بگوویچ سرمربی گل گهر سیرجان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتور اظهار کرد: تراکتور تیم بزرگ و قابل احترامی است و بازیکنان بزرگی مثل علی دایی داشته که من سابقه کار کردن با آن ها را دارم خوشحالم که برابر تراکتور بازی میکنیم.

بگوویچ ادامه داد: آذربایجان استان فوتبال‌خیزی است و چند بازیکن خوب تیم ما نیز از این استان هستند. تراکتور تیم بزرگی است که مربی خوبی هم دارد.حریف ما تیم قوی است ولی ما از آن‌ها نمی ترسیم. من مربی ترسویی نیستم ترسو هم بازی نمی کنم حتی اگر مقابل بارسلونا هم بازی کنم، سعی می‌کنم با تاکتیک‌های هجومی کار کنم. ما برای کسب 3 امتیاز به میدان خواهیم رفت و اگر تراکتور تیم برتری نسبت به ما بود به آن ها تبریک میگویم.هر تیمی بهتر بازی می‌کند برنده بازی خواهد شد.

وی افزود: از مدیران باشگاه که تمام نیازهای ما برای حضور در لیگ برتر را فراهم می‌کنند تشکر و قدردانی می کنم. به این دلیل که تیم ما اولین حضور خودش در لیگ را تجربه می کند، بون شک مهم‌ترین هدف ما، ماندن در لیگ برتر است. اگر خوب بازی کنیم به این هدف می‌رسیم. همیشه هدف من این بوده که نسبت به قبل، بهتر و بهتر بازی کنم. البته باشگاه هم باید به حمایت‌های خود ادامه دهد و امکانات بیشتری را در اختیار ما بگذارد. اگر همین‌گونه جلو برویم، سیرجان هم به یکی از استان‌ها مهم فوتبالی تبدیل می‌شود.

سرمربی گل گهر گفت: زمانی که متوجه شدم قرار است این دیدار بدون تماشاگر باشد خیلی ناراحت شدم چون همگی ما فوتبال را برای هوادار بازی خواهیم کردو این برایم مهم نبود که غیبت هواداران تراکتور می‌تواند به نفع تیم من باشد خوشحالم که اینجا هستیم و قرار است برابر هواداران تراکتور بازی کنیم و از کسانی که محرومیت هواداران تراکتور را بخشیدند صمیمانه تشکر می‌کنم. دنیزلی هم مربی بزرگ و باتجربه‌ای است و با مدافعان خوبی که دارد باعث شده تا تیمش هنوز گلی را دریافت نکند اما برای بازی فردا برنامه‌هایی داریم تا رراهی برای باز کردن دروازه این تیم پیدا کنیم.

بگوویچ درباره اینکه کدام تیم  شایسته قهرمانی درلیگ نوزدهم  است عنوان کرد: دشوار است بخواهیم  درباره قهرمان شدن  تیمیاز حالا صحبت کنیم اما قطعا تیم‌هایی مثل تراکتور، شهرخودرو، پرسپولیس و سپاهان شانس بالایی برای قهرمانی در لیگ برتر خواهند داشت.

گل گهر سیرجان وینگو بگوویچ تراکتور سازی مصطفی دنیزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر