کد خبر: 812056 A

سرمربی تیم پیکان تهران با حضور در نشست خبری گفت: معتقدم هم باید یک تیم باشیم و کار تیمی را دنبال کنیم و هم گاهی به بازیکنان شاخص و خاصی که نتایج را تغییر دهند، نیاز داریم.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ماشین سازی تبریز گفت: بازی فردا یک دیدار خانگی است. البته برای تیم‌هایی چون ما، بازی‌های خانگی و خارج از خانه تفاوتی ندارند. هواداران تیم‌ها تفاوت را مشخص می‌کنند که این ما را از خیلی از تیم‌ها جدا می‌کند. با توجه به همزمانی بازی‌ها و عدم پخش زنده دیدار ما، این مسابقه می‌تواند نسبت به بازی‌هایی که تماشاگر دارد، متفاوت باشد.

او ادامه داد: ماشین‌سازی سه امتیاز از سه بازی کسب کرده است و ما یک امتیاز گرفتیم. البته حق ما بیش از یک امتیاز بوده است و برای اینکه به حق‌مان برسیم، چاره‌ای جز شکست ماشین‌سازی و کسب این سه امتیاز خانگی نداریم تا شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم. با احترام به ماشین‌سازی و رسول خطیبی که شاگردم بوده است، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا این بازی را با کسب سه امتیاز ترک کنیم.

فرکی افزود: پیش‌تر درباره نیمه اول دیدار با شهر خودرو صحبت کردم. ما در نیمه اول 2 بر صفر باختیم، اما در ادامه بهتر شدیم. مقابل نساجی هم با نتیجه 4 بر 3 باختیم، اما می‌توانستیم برنده باشیم و اشتباهات فردی سبب شکست‌مان شد. با وجود شکست، عملکرد بهتری نسبت به بازی برابر شهر خودرو داشتیم. اتفاقی که از لحاظ امتیازی برای ما افتاده، حق‌مان نبوده است، اما از لحاظ کیفیت بازی روز به روز بهتر شدیم. امیدوارم این روند را دنبال کرده و کیفیت خوب بازی را با نتایج خوب همراه کنیم، چون نتیجه در فوتبال حرف اول را می‌زند.

فرکی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش به بازیکنی که بتواند نتایج را به نفع خودروسازان تغییر دهد نیاز دارد یا خیر، گفت: هر تیمی نیاز دارد تا چنین شرایطی را داشته باشد، اما بسیاری از تیم‌ها در این بخش مشکل دارند. ما بازیکنان خوبی داریم و معتقدم هم باید یک تیم باشیم و کار تیمی را دنبال کنیم و هم گاهی به بازیکنان شاخص و خاصی که نتایج را تغییر دهند، نیاز داریم. بسیاری از تیم‌ها چنین بازیکنانی دارند، اما در خیلی از تیم‌ها کمبود چنین بازیکنانی به چشم می‌خورد.

فرکی درباره فرصت سوزی‌های تیمش در بازی‌های گذشته گفت: ما در تمرینات خیلی روی این موضوع کار کردیم، اما هنوز موقعیت‌های زیادی را در بازی‌ها از دست می‌دهیم. در مجموع با این صحبت شما موافقم. البته ما بازیکنی چون جابر انصاری داریم که او را با همین هدف جذب کردیم، اما با بدشانسی مصدوم شد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد شرایط فعلی انصاری گفت: او در تمرینات حضور دارد و مشکلش برطرف شده است. امیدوارم در دیدارهای آینده بتواند بازی کند و مشکل ما را حل کند. ما بازیکنانی داریم که اگر با استرس و فشار کمتری به میدان بروند می‌توانند چنین نقشی برای ما داشته باشند. بازیکنانی چون جلال‌الدین علی محمدی، ابراهیم صالحی و سعید واسعی برای هر تیمی یک نعمت هستند و امیدوارم با کار تیمی که با این بازیکنان جلو می‌بریم مشکلات را برطرف کنیم.

حسین فرکی پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر