کد خبر: 811972 A

پس از حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی پس از حضور در رقابت هایقهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان و کسب 3 مدال برنز و 3 سهمیه المپیکبامداد امروز (پنج شنبه) به کشور بازگشتند.

 به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای 23 تا 26 شهریورماه در سالن باریسشهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 3 مدال برنز علیرضانجاتی در وزن 60 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم و سعید عبدولی در وزن82 کیلوگرم و کسب 75 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت و صعود 7 پله ای را نسبت بهمسابقات جهانی سال گذشته (یازدهم در مجارستان) داشت.

همچنین تیم ایران توسط علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در اوزان 60، 77 و 130 کیلوگرم سه سهمیه المپیک 2020 توکیو رابدست آورد.

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی پس از حضور در رقابت هایجهانی قزاقستان ساعت 2 بامداد امروز (پنج شنبه) 28 شهریورماه از طریق فرودگاه بینالمللی امام خمینی (ره) به کشور بازگشتند و مورد استقبال سید جلال عسگری سرپرستدبیری فدراسیون و دکتر حسن رنگرز مشاور رئیس کمیته ملی المپیک و مدیر موزه ملیورزش قرار گرفتند.

تیم ملی کشتی فرنگی فدراسیون کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر