کد خبر: 811861 A

در گروه D رقابت های جام باشگاه های اروپا دیدار حساس اتلتیکو مادرید ویوونتوس به تساوی انجامید تا لوکوموتیو با یک پیروزی با ارزش خارج از خانه مقابل لورکوزن موقتا در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد.

به گزارش ایلنا، در گروه D رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا تیم های تیم مدعی اتلتیکومادرید، یوونتوس، بایرلورکوزن و لوکوموتیو مسکو حضور دارند. در این گروه ابتدا در شهر مادرید و ورزشگاه زیبای متروپولیتانو درحالی که تا دقایق پایانی می رفت بازی، با برد تورینی ها همراه شود گلزنی مدافع پیش تاخته اتلتیکومادرید مانع از پیروزی یوونتوسی ها شد و به این ترتیب این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در دیگردیدار این گروه تیم بحران‌زده بایرلورکوزن که با دو بازی بدون برد پا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان گذاشته بود، در دیداری خانگی به مصاف لوکوموتیو مسکو رفت و تن به شکست 2 بر یک داد تا تیم روسی انتقام شکست سال 2014 را از لورکوزن بگیرد و برای اولین بار در تاریخ این تیم را شکست دهد.

 

در پایان روز اول این گروه (D) تیم فوتبال لوکوموتیو با توجه به پیروزی مقابل لورکوزن در جایگاه نخست و تیمهای اتلتیکومادرید، یوونتوس همزمان در جایگاه دوم وبایرن لورکوزن در مکان‌های چهار جدول رده بندی این گروه قرار دارند

 

گروه D

 

بایرلورکوزن یک - لوکوموتیو مسکو ۲

بندیکن هوودس (گل به خودی) برای لورکوزن و کریچوویاک 16، دیمیتری بارینف 37

-------------------------------------------------------------------------------------

اتلتیکومادرید ۲ - یوونتوس ۲

برای میزبان ساویچ ۷۰ و هررا ۹۰ و برای یوونتوس کوادرادو ۴۸ و ماتئویدی ۶۵ گلزنی کردند.

 

لورکوزن اتلتیکو مادرید لوکوموتیو روسیه یووتتوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر