کد خبر: 811846 A

ادعای اسطوره تورین؛

آلساندرو دل‌پیرو جزو آن دسته از بازیکنان سابق یوونتوس است که آخرین قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا را در سال 1996 رقم زدند

به گزارش ایلنا، اسطوره تورین اما می‌گوید به شکسته شدن طلسم 23ساله بانوی پیر برای قهرمانی در مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی دنیا خوشبین است.

دل‌پیرو گفت: من نسبت به موفقیت این تیم در فصل جاری خوشبین هستم اما دیر یا زود این تیم به هدفش خواهد رسید. کریستیانو به‌تنهایی نمی‌تواند یوونتوس را قهرمان کند اما این را هم نمی‌توان کتمان کرد که یوونتوس او را برای قهرمانی در این رقابت‌ها خرید و به‌نظر من او این فصل حتی بهتر از فصل گذشته کار خواهد کرد... هر سه نماینده ایتالیا (یوونتوس، اینتر و ناپولی) شانس صعود به مرحله حذفی را دارند و به‌نظر من حتی آتالانتا هم می‌تواند صعود کند.

 دل‌پیرو در ادامه درباره مربیگری هم‌تیمی سابقش آنتونیو کونته در اینتر گفت: اینتر کونته؟ تیم او مرا یاد یوونتوس تحت هدایتش در سال 2011 می‌اندازد که تیمی باانگیزه بود و اراده فراوانی برای کسب پیروزی داشت. در یوونتوس، کونته خیلی زود تأثیرش را بر تیم گذاشت و انگیزه‌اش برای کسب پیروزی را به بازیکنانش هم انتقال داد.

 

کریستیانو رونالدو یوونتوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر