کد خبر: 811815 A

پگاه مهاجرانی در گفتگو با ایلنا؛

همسر ستاره سابق استقلال هم ابراز امیدواری می‌کند آبی‌ها امروز برنده دربی لقب گیرند و جشن خانوادگی خود را اینچنین برگزار کنند.

به گزارش ایلنا، در آستانه دربی، گفتگو با همسر ستاره سابق استقلال جالب توجه می‌تواند باشد. جایی که همسر میلاد میداوودی هم ابراز امیدواری می‌کند استقلال در دربی امروز با برتری برابر رقیب دیرینه به تمام ناکامی‌ها خاتمه دهد و یک جشن بزرگ را برپا کنند.

صحبت‌های خواندنی پگاه مهاجرانی، همسر میلاد میداوودی را در ادامه می‌خوانید:

از زمان آشنایی با میلاد فوتبالی و استقلالی شدم

قطعا استقلالی هستم. زمانی که با میلاد آشنا شدم طرفدار فوتبال و تیم استقلال شدم و قبل از آن هرگز بازی ها را دنبال نمی کردم.

حرفه میلاد ما را از لذت زندگی زناشویی محروم کرد

من و اقای میداوودی در سن هفده-هیجده سالگی باهمدیگر ازدواج کردیم.درست در زمانی که یک زن و شوهر جوان می توانند از زندگی زناشویی خود لذت ببرند ما بدلیل حرفه میلاد از آن لذت محروم شدیم.تمای زندگی ما به اردوهای یک ماهه و دوهفته ای تیم ملی،باشگاهی ختم میشد در کل چیزی از زندگی مشترکمان نفهمیدیم.زمانی که فوتبال بازیکنان هم تمام می شود دنبال مربیگری می روند و این داستان همچنان ادامه دارد. مثلا شب یلدا،سال تحویل یا هر مناسبت دیگری دوست داری که همسرت کنارت باشد اما نیست این موضوع برایم خیلی سخت است.هرکس که مارا میبیند میگوید: که این ها چه زندگی ایده عالی دارند خوشبحالشان اما واقعیت این است زندگی افراد شبیه به ما در ظاهر قشنگ است و بیشتر از زیبا بودن بیشتر دشواراست.

میلاد استرس قبل، بعد بازی را وارد زندگی ما نمیکرد

استرس قبل و بعد از بازی که یک موضوع طبیعی است اما میلاد تا جایی که امکان داشت سعی می کرد که این استرس را وارد زندگی مشترکمان نکند.اما زمان دربی بدلیل اینکه بازی مهم و بسیار حساسی بود بیشتر اقوام و دوستان ما به خانه یمان می آمدند پدر میلاد پرسپولیسی است،آنها همیشه باهم کری میخوانند.دخترما آمتیس از دو سالگی تحت تاثیر دربی بئده تا کل کل کند و کری بخواند.الان که 10 سال دارد زمانی که هنوز لیگ شروع نشده بود،داشت بازی ها را چک میکرد به من می گفت: مامان هفته چهارم دربی است به طرز باور نکردنی دربی برایش اهمیت دارد.

با برد استقلال خوشحال با باختنش ناراحت می‌شدم

حضور ذهن ندارم اما میلاد موفق شده دوبار در دربی گل بزند و این اتفاق یک حس فوق العاده خوب است.اما امان از روزی که بد بازی میکردند و استقلال نتیجه مطلوب را نمیگرفت.در کل میتوانم بگویم با برد استقلال خوشحال و با باخت آن ناراحت میشدم.

با همسر حسین ماهینی و محسن بنگر صمیمی هستم

با خانم محسن بنگر،حسین ماهینی خیلی ارتباط خوبی دارم.آنها پرسپولیسی من هم استقلالی بودم بعضی وقت ها باهمدیگر به شوخی هم کری مییخواندیم و بنظر دیدن دربی در کنار آنها خیلی قشنگ بود.

امیدوارم استقلال برنده دربی باشد

اززمان شروع لیگ نوزدهم اصلا بازی ها را دنبال نکردم و در جریان شرایط استقلال نیستم.اماهمیشه ازصمیم قلبم آرزوی برای تمامی بازیکنان آرزوی موفقیت میکنم.امیدوارم  که استقلال برنده دربی باشد و آنقدرنتایج خوبی کسب کند که امسال قهرمان لیگ برتر شود.

چون آمیتیس نتوانست به ورزشگاه برود یک هفته مریض بود

زمانی که میلاد درالاهلی امارات بازی میکرد برای تماشای تمامی بازی ها به استادیوم میرفتم. دیدن فوتبال از نزدیک خیلی لذت بخش تراز دیدن آن از تلوزیون است.متاسفانه در کشور ما این اجازه وجود ندارد و هنوز دلیل آن را هم نمیدانم.زمانی که کسی به یک ورزش علاقه دارد بدون شک دوست دارید مسابقات را از نزدیک تماشا کنید و لذت ببرید.با وجود اینکه همیشه کشورهای عربی را متعصب معرفی کردند امام حالا داریم میبینیم که آنها اجازه هایی را داشتند که ما هنوز نداریم.خودم به شدت با قانون عدم حضور زنان در استادیوم مخالفم و دوست دارم که زن ها بتوانند برای تماشای بازی ها به استادیوم بروند.دختربزرگم که الان 10 ساله است زمانی که قصد داشت برای دیدن دربی به ورزشگاه برود به او اجازه ورود ندادند چون آمیتیس اجازه ورود به استادیوم را پیدا نکرد یک هفته مریض شده بود به من گفت: مامان میخواهم ایران را ترک کنم،چون نمیتوانم برای دیدن بازی پدرم به ورزشگاه بروم.امیدوارم که هرچه زودتر این مشکل برطرف شود و زنان هم بتوانند از این حق طبیعی خود استفاده کنند.

گفتگو: ترنم کشاورز

استقلال پرسپولیس میلاد میداوودی گابریل کالدرون استراماچوني
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر