کد خبر: 811719 A

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم یک بازی خوب برگزار شود و مردم ما یک دربی خوب و جذاب ببینند و از فوتبال دو تیم لذت ببرند.

به گزارش ایلنا، امید عالیشاه پیش از آغاز جلسه تمرینی امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوست داشتیم چند هفته بیشتر بازی‌ها برگزار می‌شد و دربی دیرتر برگزار می‌شد تا به  آمادگی لازم برسیم اما براساس قرعه‌کشی باید در هفته چهارم بازی کنیم.

او ادامه داد: امیدوارم یک بازی خوب برگزار شود و مردم ما یک دربی خوب و جذاب ببینند و از فوتبال دو تیم لذت ببرند. ما هم تمام تلاش را می‌کنیم 3 امتیاز را بگیریم.

بازیکن پرسپولیس درباره تقسیم جایگاه تماشاگران دو تیم به صورت 50-50 گفت: اگر دربی  طبق روال دنیا برگزار می‌شد و قانون 90 به 10 اجرا می‌شد، بهتر بود. به هر حال کاری‌ نمی‌شود کرد چون زیرساخت‌ها فراهم نیست و امکانپذیر نبود و قانون 50-50 به نفع هر دو تیم است.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شرایط استقلال مناسب نیست و در این صورت شانس آنها برای برتری در دربی بیشتر است گفت: دربی ربطی به این قضیه ندارد که کدام تیم قوی‌تر و ضعیف‌تر است. فکر می‌کنم شرایط ما خوب است، نه اینکه بگویم غرور داریم و برای خودمان بازی می‌کنیم. باید کنار هم باشیم و بجنگیم که 3 امتیاز را بگیریم. 

پرسپولیس تهران امید عالیشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر