کد خبر: 811717 A

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: کاپیتانی یک امانت در دست من بودسیدجلال، حسینی ماهینی و عالیشاه بزرگان تیم هستند امیدوارم بتوانم کمک کنم تا سه امتیاز بازی را بگیریم.

به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی در حاشیه جلسه تمرینی عصر امروز پرسپولیس گفت: این بازی همیشه برای هر دو تیم و هواداران خاص است و حساسیت خودش را دارد. مهم نیست چه تیمی قبل از این بازی نتیجه گرفته یا نگرفته است مهم این است که چه تیمی در آن بازی تلاش بیشتری می‌کند. ما هم امیداریم سه امتیاز این بازی را بگیریم.

نوراللهی درباره در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی گفت: کاپیتانی یک امانت در دست من بودسیدجلال، حسینی ماهینی و عالیشاه بزرگان تیم هستند امیدوارم بتوانم کمک کنم تا سه امتیاز بازی را بگیریم.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه هواداران بازی جذابی را شاهد خواهند بود یا خیر، گفت: فعلاً هفته‌های اول لیگ است و تیم‌ها هنوز به آن هماهنگی کامل نرسیده‌اند. امیدوارم هواداران از این بازی لذت ببرند و در پایان پرسپولیسی‌ها خوشحال باشند.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کند همانند دربی گذشته گلزنی کند، گفت: مهم نیست گل بزنم یا نه، مهم نتیجه‌ای است که پرسپولیس می‌گیرد. همه باید برای پیروزی تلاش کنیم و سه امتیاز‌ها را جمع کنیم و باز هم قهرمان شویم.

نوراللهی در مورد اینکه انتقادهای زیادی از مهاجمان پرسپولیس می‌شود، گفت: ما مهاجمان خیلی خوبی داریم علیپور آقای گل است و جونیور هم اضافه شده است. امیدوارم ما هافبک‌ها فرصت‌های زیادی را برای گلزنی آنها فراهم کنیم.

وی در مورد اینکه شنیده می‌شود فرشید اسماعیلی برای دربی بخشیده خواهد شد، گفت: من قوانین را نمی‌دانم.

هافبک پرسپولیس در پایان در مورد اینکه پیش‌بینی‌اش از نتیجه مسابقه چیست، گفت: پیش‌بینی سخت است اما تلاش می‌کنیم پرسپولیس برنده باشد.

پرسپولیس تهران احمد نورالهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر