کد خبر: 811377 A

مهاجم سابق استقلال در گفت و گو با ایلنا؛

کاپیتان سابق استقلال معتقد است دربی ربطی به جایگاه تیم‌ها در جدول ندارد

به گزارش ایلنا، رضاعنایتی کاپیتان سابق استقلال می گوید باید به کادرفنی و بازیکنان استقلال زمان داد تا بتوانند به هماهنگی لازم دست پیدا کنند.با وی در استانه دربی پیش رو به صحبت پرداختیم

دربی تهران هم در پیش است ارزیابی تان از این بازی چیست؟
دربی یک بازی خاص در لیگ برتر است و طرفداران هر دو تیم دوست دارند تیمشان در این بازی پیروز شوند. حتی خیلی از آنها حاضرند تیم قهرمان نشود اما در دربی سه امتیاز را به دست بیاورند. امیدوارم استقلال بتواند هوادارانش را شاد کند.

 اما خیلی‌ها می‌گویند با توجه به شرایط استقلال، این تیم در دربی بازنده خواهد بود؟

دربی ربطی به جایگاه تیم‌ها در جدول ندارد. تجربه نشان داده در خیلی از مواقع تیم‌هایی در دربی پیروز شدند که اصلا شرایط خوبی در جدول نداشتند و بالعکس.

 به نظرتان چرا استقلال در سه هفته ابتدایی شرایط خوبی نداشته است؟

به هر حال 15 بازیکن این تیم جدا شده‌اند و کادر فنی باید بازیکنان جدید و قدیم را با یکدیگر هماهنگ کند و این خودش زمانبر است. ما باید بگذاریم استراماچونی و کادر فنی‌اش کار خودشان را انجام بدهند و تیم را درست کنند. مطمئن باشید استقلال با استراماچونی موفق می‌شود.

چرا هنوز استقلال نسبت به سایر تیم‌ها عقب‌تر است؟

به نظر من وقتی ما یک مربی بزرگ به نام استراماچونی را به ایران آوردیم باید از وی حمایت کنیم. او سرمربی است و اختیار تام دارد که تیمش را هدایت کند. نباید در کار وی دخالت کنیم زیرا که باعث می‌شود تمرکز کادر فنی و بازیکنان از بین برود. استراماچونی مربی است که در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده و در عین جوانی از تجربه خوبی برخوردار است.

 

استقلال رضاعنایتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر