کد خبر: 811247 A

گابریل باتیستوتا تحت عمل جراحی قرار گرفت و زندگی جدیدی را آغاز می‌کند.

به گزارش ایلنا، گلزن تاریخی تیم ملی آرژانتین پروتز کاملی را در مچ پای چپ خود کاشت. گابریل باتیستوتا امروز با امید به شروع یک مرحله جدید و بدون درد در سوئیس با مچ پا سمت چپ خود تحت عمل جراحی قرار داد. بازیکن سابق رم از زمان بازنشستگی متحمل درد و رنج زیادی شد و سرانجام تصمیم گرفت پروتز تیتانیوم را را بکار بگیرد تا در بهبود کیفیت زندگی خود تلاش کند.

اسطوره فوتبال آرژانتین با انتشار عکسی از خود روی تخت بیمارستان پس از عمل جراحی نوشت: "مرحله اول غلبه، پروتز در مچ پای چپ در حال حاضر یک واقعیت است، اکنون من در حال بهبود هستم. با تشکر از شما برای عشق و نگرانی بسیار."

12

11

باتیستوتا 50 ساله در سال 2004 زمانیکه در قطر بازی می‌کرد از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرد و بازنشسته شد. رسانه‌های آرژانتینی می‌گویند درد مچ پا او به حدی بود که او از پزشک معتمد خود بخواهد که پاهای خود را قطع کند! او تحت بهبود انواع درمان‌ها قرار گرفت تا اینکه تصمیم گرفت این دردها را که پس از فعالیت شدید وی به عنوان فوتبالیست ظاهر شد، پایان دهد.

مهاجم پیشین نیولز، ریور، بوکا، فیورنتینا، رم و اینتر امروز در سوئیس عمل کرد و در آنجا پروتز مچ پا را قرار داد. یعنی او کاملاً مچ پای آسیب دیده خود را جایگزین کرد. چند سال بود که در تصمیم گیری محتاط بود تا اینکه باتیستوتا سرانجام به دلیل پیشرفت تکنیک‌های جراحی در قرار دادن پروتز، این راه حل را پذیرفت. حالا باتی منتظر بهبودی طولانی است که طی دو ماه تخمین زده می‌شود تا اینکه بتواند راه رفتن را شروع کند. 

گابریل باتیستوتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر