کد خبر: 810953 A

رضا صدری در گفتگو با ایلنا:

رضا صدری هافبک تیم شهرخودرو در خصوص دیدار با ماشین‌سازی،شرایط فنی تیم و بازی مقابل فولاد خوزستان صحبت کرد.

رضا صدری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برد یک بر صفر تیم شهرخودرو و بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: شرایط ما در این بازی بسیار خوب بود. در نیمه اول به گل رسیدیم و بعد ازآن ترجیح دادیم به جای حمله کردن از گلی که به ثمر رساندیم محافظت کنیم. هدف ما در تمام بازی‌های داخل و خارج خانه همیشه برنده شدن و کسب سه امتیاز است.

صدری در خصوص شرایط فنی تیم شهرخودرو گفت: خداراشکر تیم ما شخصیت برد به خود گرفته سه بازی و کسب سه پیروزی خیلی برایمان خوب است. شهرخودرو نسبت به پارسال خیلی شرایط فیزیکی و فنی فوق العاده‌ای پیدا کرده است. یک سری اشکالات داشتیم که همگی رفع شده و بازیکنان خوبی که جذب کردیم کیفیت تیم خیلی بالاتر رفته است.

هافبک تیم شهرخودرو در خصوص درگیری بازیکن‌های دو تیم و دریافت کارت زرد از داور این دیدار توضیح داد: بازیکن‌های ماشین‌سازی در اواخر دیدار که ما سعی در حفظ توپ داشتیم خیلی خشن و بد بازی می‌کردند انگار که برای زدن آمده بودند. در آن صحنه هم تنها به داور مسابقه نسبت به عملکرد خشن بازیکنان ماشین‌سازی اعتراض کردم، که ایشان در پاسخ به من گفتند: تا زمانی که من اینجا هستم هیچکس اجازه ایجاد تنش ندارد.

وی درواکنش به صحنه خطای بازیکنان شهرخودرو به روی ثاقبی بازیکن حریف و اعتراض نیمکت تیم ماشین‌سازی برای اعلام پنالتی از سوی داور مسابقه گفت: به آن صحنه نزدیک نبودم اما بازیکن ما گفت که پنالتی نبود و بازیکن حریف پایش را برای تمارض و گرفتن پنالتی گیر داده بود و به نظرم اتفاق خاصی در آن صحنه رخ نداد که داور بخواهد اعلام پنالتی کند.

صدری در واکنش به پیشبینی‌اش در مورد بازی بعدی تیم شهرخودرو مقابل فولاد خوزستان عنوان کرد: در لیگ برتر هیچ بازی آسانی وجود ندارد تمامی تیم‌ها امسال خیلی خوب بسته شده‌اند و از شرایط خوبی برخوردار هستند. همانطور که گفتم ما در تمامی دیدارهای داخل و خارج از خانه برای برد و کسب سه امتیاز می‌رویم. امیدوارم که بتوانیم مانند بازی‌های قبل نمایش خوبی داشته باشیم، برنده از زمین خارج شویم تا باعث خوشحالی هواداران تیم شهرخودرو باشیم.

گفتگو: ترنم کشاورز

رسول خطیبی ماشین‌سازی شهرخودرو خراسان رضا صدری یحیی‌گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر