کد خبر: 810868 A

مدافع تیم پرسپولیس درباره نحوه ورود تماشاگران به دربی هفته آینده گفت: 90 به 10 بشود بهتر است و بازی برگشت هم به نفع ما می شود.

به گزارش ایلنا، شجاع خلیل زاده درباره برتری برابر صنعت نفت در هفته سوم به خبرنگاران گفت:‌ اول یک خسته نباشید می گویم به هواداران که در یک روز غیرتعطیل آمدند و ما را تشویق کردند. امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد. این سه امتیاز از نان شب برای ما واجب تر بود. خدا را شکر بردیم و این سه امتیاز تقدیم به هواداران.

مدافع سرخپوشان درباره دربی گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد. به جایگاه دو تیم در جدول ربطی ندارد. امیدوارم ببریم و سه امتیاز را بگیریم. برای استقلال هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدافع میانی تیمش در مورد گلزنی زوجش حسین کنعانی زادگان با خنده گفت: دیگر نمی توانیم تا یک ماه حسین را جمع کنیم! بدبخت شدیم. دیگر سر تمرین نمی‌توانیم نگاهش کنیم.

او در مورد غیبت سیدجلال هم توضیح داد: آقا سید بزرگ ما است. سه سال است کنار سید بازی کردم و خیلی چیزها از او یاد گرفتم. آقای کالدرون به سید استراحت داد. چه من، چه حسین و چه سید؛ پرسپولیس مهم است و امیدوارم بازی بعدی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.

خلیل زاده در پاسخ به این سوال که انگیزه شخصی برای دربی دارد یا خیر بیان کرد: همه بازی ها در پرسپولیس حساس است ولی دربی شرایط خودش را دارد. اصلا هر چه در مورد دربی بگویم نمی توانم آن را توصیف کنم. دربی با همه بازی ها فرق دارد.

مدافع میانی پرسپولیس در مورد اخراج برانکو از هدایت الاهلی عربستان عنوان کرد: همه ما برانکو را دوست داریم. حالا یک شرایطی پیش آمد و از اینجا رفت. همه ناراحت شدیم از شرایطی که برای او پیش آمده. همه او را دوست داریم و برایش آرزوی موفقیت می کنیم. برای آقای کالدرون هم آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم بهترین نتایج را با پرسپولیس بگیرد.

از خلیل زاده پرسیده شد که آیا دوست دارد، برانکو به پرسپولیس بازگردد. او ابتدا از جواب دادن به این سوال امتناع کرد و پس از اصرار خبرنگار در مورد بازگشت او در آینده گفت: حالا که مربی کالدرون است و برای او آرزوی موفقیت می کنم. حالا بعدا را بعدا صحبت می کنیم.

مدافع پرسپولیس در مورد شرایط ویژه دربی با هوادار 90-10 گفت: ما در این جوها زیاد بازی کردیم. تا فینال آسیا رفتیم و این فضاها را همه جا دیدیم. 90 به 10 بشود بهتر است و بازی برگشت هم به نفع ما می شود.

پرسپولیس تهران شجاع خلیل زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر