کد خبر: 810803 A

هفته سوم لیگ برتر فوتبال:

پرسپولیس و صنعت نفت آخرین دیدار هفته سوم را برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در آخرین دیدار از هفته سوم لیگ نوزدهم از ساعت 19:45 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و میزبان این تیم بود. سرخپوشان در حالی به مصاف حریف آبادانی رفتند که نیم نگاهی هم به دیدار حساس هفته آینده مقابل استقلال داشتند و مثل همیشه بازی‌های قبل از دربی تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند.


داور: سیدمهدی سیدعلی

کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان و علی‌اکبر نوری

کمک داوران اضافی: علی صفایی و حمید حاج‌ملک

داور چهارم: حسن انتظاری

ناظر: حسن کامرانی‌فر


کارت زرد:  شجاع خلیل‌زاده(44) از پرسپولیس​

کارت قرمز:

گل: محمدحسین کنعانی زادگان (57) برای پرسپولیس


ترکیب پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، مهدی شیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، بشار رسن (52- وحید امیری)، سیامک نعمتی (80- محمد نادری)، جونیور (69- امید عالیشاه) و علی علیپور

photo_2019-09-16_20-05-45

ترکیب صنعت نفت

محمد دریس، عقیل کعبی، مهدی مومنی (61- رضا جبیره)، طالب ریکانی (82- سید فاخر تهامی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی (86- عیسی آل‌کثیر)، سیدمحمد قریشی، محمد اهل شاخه، جعفر سلمانی، محمد حنفی و عبدالله ناصری


اتفاقات و دقایق حساس بازی:

دقیقه 5+90: چند ثانیه پیش از سوت پایان بازی باز هم پرسپولیسی‌ها یک فرصت گلزنی دیگر به دست آورده و این بار شوت کم‌دقت علیپور را مدافعان صنعت نفت دفع کردند.

دقیقه 4+90: فرار سرعتی مهدی ترابی او را به پشت محوطه جریمه صنعت نفت رساند و پاس این بازیکن به علیپور با ضربه او و برگشت از سوی دریس همراه شد  و در ریباند شوت روی پای ترابی به تیرک افقی اصابت کرد و به اوت رفت.

دقیقه 84: خلیل‌زاده می‌توانست روی سانتر عالیشاه از روی کرنر گلزنی کند که ضربه سر او را دریس دراختیار گرفت.

دقیقه 79: عالیشاه بعد از یک- دو با علیپور قصد داشت با پاس در عرض مهاجمان پرسپولیس را صاحب موقعیت کند که تکل قریشی، برخورد توپ با دست چپ او و جمع کردن توپ توسط دریس اجازه نداد این حرکت ثمری داشته باشد؛ البته در این صحنه سرخ پوشان اعتقاد به خطای هند پنالتی داشتند که سیدعلی چنین تصمیمی نگرفت.

دقیقه 76: علی علیپور با سرعت بالای خود و جای گذاشتن دو مدافع صنعت نفت به دروازه این تیم نزدیک شد ولی تکل اهل‌شاخه منجر به رفتن توپ به کرنر شد.

دقیقه 69: مهدی ترابی بهترین فرصت را برای زدن گل دوم پرسپولیس روی پاس براندائو داشت ولی قبل از زدن ضربه در محوطه جریمه صنعت نفت سُر خورد تا شوت او به بیرون برود.

دقیقه 57 (پرسپولیس یک - صنعت نفت صفر/ محمدحسین کنعانی‌زادگان): ضربه ایستگاهی سرخپوشان از راه دور با پاس سیامک نعمتی به کنعانی‌زادگان همراه بود و شوت این بازیکن از  فاصله زیاد با اشتباه فاحش محمد دریس باعث شد این توپ به گل تبدیل شود.

دقیقه 45: شوت محکم خطرناک طالب ریکانی از روی ضربه ایستگاهی را رادوشوویچ به زیبایی با کف دست راست گرفت و جمع کرد تا مومنی را در گلزنی در ریباند ناکام بگذارد.

دقیقه 36: سرتوپ و شوت پشت محوطه پای چپ سیامک نعمتی خطرساز نشد و به راحتی در دستان دریس جای گرفت.

دقیقه 24: طالب ریکانی با حرکت سریع از پشت محوطه جریمه حرکت کرد و خود را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما ضربه فنی او از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 6: فرار مهدی ترابی از سمت چپ با شوت او از زاویه بسته به سمت دروازه صنعت نفت همراه بود ولی دریس توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 3: پاس توی عمق بازیکنان پرسپولیس علیپور را در موقعیت گلزنی قرار داد ولی تکل اهل شاخه مانع از وارد شدن شوت این بازیکن به دروازه صنعت نفت شد و توپ راهی کرنر شد.

پرسپولیس صنعت نفت آبادان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر