کد خبر: 810703 A

ظهر امروز با حضور فرماندار پردیس و مسئولین استان تهران و شهرستان پردیس زمین فوتبال و تنیس روی میز ویژه دانش آموزان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از پردیس، مصطفی حسنوند رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس گفت: با توجه به اهمیت ورزش دانش آموزی و نقش آن در کاهش آسیب های اجتماعی با حمایت اداره کل ورزش و سلامت اداره آموزش و پرورش زمین فوتبال چمن مصنوعی و خانه تنیس روی میز ویژه دانش آموزان شهرستان پردیس افتتاح شد.

حسنوند ضمن تشکر از مسئولین استان تهران در اداره آموزش و پرورش و تربیت بدنی با اشاره بر افزایش سرانه های ورزشی در شهرستان پردیس گفت: این اداره تلاش میکند با استفاده از فضاهای موجود در مدارس امکانات ورزشی بیشتری برای دانش آموزان درنظر بگیرد.

زهره گرامی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش پرورش شهرستان پردیس نیز به ایلنا گفت: زمین فوتبال با مساحت ۶۴۸ متر مربع و اعتباری حدود ۲۰۰ میلیون تومان کف سازی و چمن شد و آماده بهره برداری برای تقویت تیم های دانش آموزی است .

وی همچنین از آماده سازی همین مکان برای رشته های هندبال دختران و پسران خبر داد و افزود: دانش آموزان دختر و پسر امکان استفاده از فضاهای ورزشی آموزش و پرورش را دارند و طبق تعرفه معین شده با هزینه عای بسیار پایین تری میتوانند از این فضاها استفاده کنند.

گرانی در ادامه تصریح کرد: افتتاح خانه تنیس روی میز نیز با اعتبار ۸ میلیون تومان  هم با تقویت تیم های شهرستان و فدراسیون افتتاح شد از مجموعه افتتاح های هفته دولت بوده که با تاخیر امروز با حضور مسیولین افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تیم های خوب تنیس روی میز در شهرستان پردیس فاقد مکانی مناسب برای  تمرینات بودیم و  به لطف خدا و همت مسئولان این مجموعه با مربیان حرفه ای ازین پس در اختیار دانش آموزان ما هستند.

تنیس روی میز مصطفی حسنوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر