کد خبر: 810529 A

پایان مرحله نخست رقابت‌های گروه اول لیگ نوجوانان پسر؛

در پایان مرحله نخست رقابت‌های گروه اول لیگ نوجوانان پسر، تیم‌های لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، هیات تکواندو شهرستان فردیس و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان موفق شدند به مرحله پایانی راه پیدا کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای هفته نهم تا یازدهم (پایان مرحله اول) گروه اول از بیست و دومین دوره مسابقات لیگ نوجوانان پسر «جام آینده سازان المپیک» با حضور تیم‌های مناطق نفت خیز جنوب، هیات تکواندو استان همدان، تیم هیات تکواندو استان فارس، باشگاه یزدان، تیم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، دانشگاه آزاداسلامی، پارسیان بوشهر، هیات تکواندو شهرستان فردیس، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، هیات تکواندو شهرستان محمدیه و لوازم خانگی کن روز شنبه - 23 شهریورماه در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها تیم‌های لوازم خانگی کن با کسب 25 امتیاز، دانشگاه آزاد اسلامی با 22 امتیاز، هیات تکواندو شهرستان فردیس با 21 امتیاز و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان با 16 امتیاز موفق شدند به مرحله پایانی راه پیدا کنند.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته نهم/

تیم دانشگاه آزاداسلامی – استراحت

تیم هیات تکواندو استان همدان صفر - تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه 10

تیم باشگاه یزدان یک – تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس 9

تیم لوازم خانگی کن 10 - تیم مناطق نفت خیز جنوب صفر

تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه – تیم هیات تکواندو استان فارس (انصراف تیم هیات تکواندو استان فارس)

تیم پارسیان بوشهر 3 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان 7

هفته دهم/

تیم باشگاه یزدان – استراحت

تیم هیات تکواندو استان همدان 2 – تیم دانشگاه آزاداسلامی 8

تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس 9 – تیم مناطق نفت خیز جنوب یک

تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه – تیم هیات تکواندو استان فارس (انصراف تیم هیات تکواندو استان فارس)

تیم لوازم خانگی کن 7 - تیم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان 3

تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه 6 – تیم پارسیان بوشهر 4

هفته یازدهم/

تیم هیات تکواندو استان همدان – استراحت

تیم باشگاه یزدان 10 – تیم مناطق نفت خیز جنوب صفر

تیم دانشگاه آزاداسلامی – تیم هیات تکواندو استان فارس (انصراف تیم هیات تکواندو استان فارس)

تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس 8 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان 2

تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه 9 – تیم پارسیان بوشهر یک

تیم لوازم خانگی کن 9 – تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه یک

گفتنی است؛ مرحله پایانی این رقابت‌ها از 12 مهرماه آغاز خواهد شد.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر