کد خبر: 810350 A

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت:‌ یک کم باید کار کنیم. ما به پدیده باختیم و زمان نیاز داریم هر وقت هم دیدم نمی شود می روم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در پایان بازی مقابل پیکان گفت: با توجه به شرایطی که هر دو تیم داشتند، بازی پر استرسی بود. هر دو امتیاز می‌خواستیم به خصوص ما که در خانه و مقابل هواداران‌مان بازی می‌کردیم. پیکان برتر از ما بود. یک توپ هم با هزار مکافات گل کردیم. خدا را شکر می کنیم که بازنده نشدیم و یک امتیاز راگرفتیم.

وی با اشاره به بدشانسی تیمش گفت: در مشهد 10 نفره شدیم ولی خوب بازی کردیم اما نمی دانم چرا در بوشهر خوب بازی نمی کنیم و باید بررسی کنیم. بهانه ای نیست. وقتی بد باشیم نمی شود کاری کرد و باید چاره اندیشی کرد. وقتی یکی دو سه نفر خوب نیستند می شود تعویض کرد اما در این وضعیت باید چاره اندیشی شود.

ویسی در خصوص حواشی پیش از بازی و اعتراضاتی که علیه او صورت گرفته بود گفت: وقتی پدر خانواده ناراحت باشد کل خانواده ناراحت است. باید ریشه یابی کنیم تا درست شود که چرا در بوشهر خوب بازی نمی کنیم. بخواهیم چیزی را خراب تر کنیم مشکلی حل نمی شود باید دست به دست هم بدهیم تا درست کنیم. راضی هستیم که بازنده نشدیم. من هم بدنساز بودم و هم تمرین دهنده، با استقلال خوزستان هم همین شرایط را داشتیم. من جوان هستم وتمرین دهنده هستم. در همه جای جهان می روم و تمرینات را می بینیم اینگونه نیست که بد تمرین کنیم. مشکل باید ریشه ای حل شود.

سرمربی شاهین در واکنش به انتقادی در خصوص نحوه عملکرد دفاعی این تیم در میزبانی گفت: یکی مثل بارسلونا بازی می کند یکی هم مثل اتلتیکو در ضد حملات گل می زند. که توپ را به حریف می دهد. اینکه حریف 20 پاس بدهد مشکلی نیست خطری روی دروازه ما ایجاد نمی کند. وقتی قدرت حمله ما بالا برود خوب است. این کار ما است که فضا را از  حریف بگیریم. انتخاب ما بود ما فضا را می گیریم و توپ را می دهیم. جاهایی به حریف زورمان می رسد اما اکنون شکل کار ما این است و تلاش می کنیم از داشته هایمان استفاده کنیم.

ویسی درباره انتقادی دیگر از سوی یک خبرنگار که برخی بازیکنان تیمش را فاقد کیفیت و عملکرد ضعیف می‌دانست، اینطور پاسخ داد: شما چند سال دارید فوتبال می بینید نظر شما برای ما مهم است. اگر می توانستم امروز 8 تعویض می کردم به جز دو دفاع و دروازه‌بان سایر بازیکنان را عوض می‌کردم. دیروز هم گفتم این اتفاقات رخ می دهد رئال 3 بر یک پیش بود و 3 بر 2 شد این اتفاقات فوتبالی است در لیگ یک بودیم گفتم که شک نکنید کنار خلیج فارس جشن صعود می گیریم امروز هم می گویم چه باشم چه نباشم تیم شاهین در لیگ برتر می ماند. اینکه بگویم پول ندادند و ما خراب بودیم درست نیست. مشکل هست اما نمی شود گفت چون نان نداشتم بخورم در خانه مان، به خیابان آمدم به حریف چاقو زدم.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: من هم شاید مخالف داشته باشم. مهم ترین موضوع خودمان هستیم تمام بازیکنان را در شاهین نگه داشتم. می شناختم شان از نظر روحی و روانی یک روز بالا و یک روز پایین هستند. یک کم باید کار کنیم. ما به پدیده باختیم و زمان نیاز داریم هر وقت هم دیدم نمی شود می‌روم.

سرمربی شاهین در پاسخ به اینکه تیمش نیاز به روان شناس دارد گفت: در ایران روانشناسی جواب نمی‌دهد. روانشناسان گاهی اذیت می‌کنند و می‌روند. حتما حتما! چشم، هر کمکی می‌خواهید بکنید، الان بازنده هستیم تسلیم هستیم.

ویسی در واکنشی عجیب نسبت به رفتاری که در بوشهر درباره او صورت گرفته گفت: همه جا خوب و بد داریم. در خوزستان 50 به 50 هستند ولی در بوشهر 90 به 10 هست و فقط 10 درصد خوب نیستند من به بوشهر عرق دارم و پیشنهاد هم داشتم و تلاش می کنم که مردم خوشحال باشند.

سرمربی شاهین درباره اینکه چه زمانی شاهین عملکرد موفقی از خود به جا خواهد گذاشت گفت: مشخص نیست شاید لیز خوردم مُردم. نمی دانم ولی تمام تلاشم این است که مقابل نساجی موفق باشیم.

ویسی درباره جذب احتمالی دانیال ماهینی گفت: دانیال ماهینی دو سه ماه پیش با او صحبت کردیم برایش جا گذاشتیم بازیکن پرتوانی است ولی دو سه ماه است که بازی نکرده و دانیال در بحث مالی باید کوتاه بیاید. او به درد ما می خورد.

سرمربی شاهین در پایان گفت: وقتی بازنده باشی همه چیز پیدا می شود. آدم هایی هستند که منافع شخصی دارند وقتی قهرمان شویم هم ممکن است مخالف داشته باشیم وقتی آب سربالا رفت قورباغه هم... ما با 6 تیم بازی داریم ما با استقلال و پرسپولیس و سپاهان کاری نداریم این هم آخرش!

عبدالله ویسی شاهین شهرداری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر